PlanetSide 3 i EverQuest 3 jako gry battle royale?

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
6 4448
PlanetSide 3 i EverQuest 3 jako gry battle royale?

O Daybreak Game Company ostatnio bardzo głośno, nawet u nas na portalu. W tym wszystkim producent i wydawca zapewnia, że jeśli chodzi o gry, to gracze mogą być spokojni – tytuły pod ich pieczą są bezpieczne. Co lepsze, teraz docierają do nas plotki o kolejnych produkcjach, które mamy otrzymać.

Powtarzam jednak, że poniższe informacje to jedynie plotki pochodzące od byłego pracownika Daybreak Game Company. Zatem ich wiarygodność jest mocno dyskusyjna, a sama jakość również – o tym zresztą, przekonacie się zaraz sami. Trudno bowiem uwierzyć, by ta firma opierała przyszłość swoich kontynuacji na modzie na battle royale!

Ok, zatem do rzeczy. Według doniesień byłego pracownika, Daybreak Game Company aktywnie pracuje nad PlanetSide 3 oraz EverQuest 3 (może jedna firma umie tworzyć trzecie części gier, nie jak pewien deweloper na V.). Just Survive ma podobno problemy i będzie starało się znaleźć sposoby na zarobienie pieniędzy. Deweloperzy liczą się z zamknięciem tytułu. PlanetSide 2 do końca roku otrzyma nową mapę, a w tym miesiącu nowe animacje i modele postaci.

Jeśli chodzi o trzecie części, to informacje są dziwne. Według doniesień, PlanetSide 3 ma koncentrować się dookoła trybu battle royale, ale na prawdziwie szeroką skalę. Podobno otrzymamy system budowania przypominający ten z Fortnite.

Co się zaś tyczy EverQuest 3, ten projekt tworzony jest od roku i ma konkurować z Pantheon: Rise of the Fallen. Deweloperzy podobno stworzyli całość od podstaw tak, byśmy cały czas mieli wrażenie uczestnictwa w rozgrywce battle royale.

I teraz sami oceńcie powyższe doniesienia. O ile w PlanetSide 3 i battle royale jestem w stanie uwierzyć, tak EQ 3 trudno mi sobie wyobrazić. Niemniej szał na ten gatunek trwa w najlepsze, więc wszystko jest możliwe…


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube