PlanetSide obchodzi swoje 15-lecie!

Dodany przez PefriX około 6 lat temu
0 2406
PlanetSide obchodzi swoje 15-lecie!

Przyznam się bez bicia, że nie miałem pojęcia o tym! Oryginalne PlanetSide jest takie stare? Premierę miało 20 maja 2003 roku i wtedy rozpoczęło podbój świata Auraxis?! Co by nie powiedzieć, czas leci do przodu jak opętany, a wojna… Wojna nigdy się nie zmienia.

Przepraszam za patetyczność, nie mogłem się powstrzymać. Daybreak świętuje 15-lecie PlanetSide, które było podwalinami pod dzisiaj dobrze znane PlanetSide 2. Z tego powodu możecie spodziewać się kilku  wydarzeń w kontynuacji (serwery pierwowzoru zostały zamknięte w 2016 roku).

Świętowanie rozpoczęliśmy już 18 maja, a zakończymy 25 maja. W tym czasie dostaniemy weekend podwójnego XP. Przy okazji Daybreak poinformował, że posiadacze subskrypcji od 25 do 27 maja również dostaną podwójny bonus do punktów doświadczenia. W efekcie, jeśli macie wykupiony abonament to 25 maja otrzymacie cztery razy więcej expa!

Poza tym, wszystkie przedmioty z kategorii Construction dostępne będą o 40% taniej. Warto się w nie zaopatrzyć, bowiem w przyszłym miesiącu będzie z nimi związana aktualizacja. Przy okazji, w trakcie trwania świętowania znajdziecie w slocie na utility „Bending Beacon”, który pozwoli przywołać skromny deszcz meteorytów. Przyznaję, są to ciekawsze fajerwerki, niż widzimy standardowo.

Na koniec dodam, że w sklepiku gry można nabyć paczki z przedmiotami kosmetycznymi lub same skórki. Są to nowe-stare skiny dla wszystkich frakcji, dzięki czemu poczujecie się retro. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

 


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube