Platinum Games nie chce kończyć romansu z Live Service.

Dodany przez Yamiji ponad rok temu
1 855
Platinum Games nie chce kończyć romansu z Live Service.

Mimo ogromnej porażki Babylon's Fall Platinum Games planuje wydanie kolejnych tytułów tego typu.

W wywiadzie z VGC Atsushi Inaba, CEO Platinum Games, zrzucił większość winy za porażkę ich looter shootera na Square Enix:

Na początek jedna ważna rzecz, którą chcę podkreślić to, że nie jestem w stanie rozmawiać o niektórych detalach gier, nad którymi pracowaliśmy z naszymi partnerami.


I to jest jeden z powodów, dla których nie jesteśmy zadowoleni z naszej obecnej sytuacji, która ogranicza nas tylko do tworzenia gier, jeśli miałbym być z Tobą szczery... w kwestii jakichkolwiek konkretnych powodów lub procesów, które doprowadziły do zamknięcia gry, musiałbyś niestety iść i zapytać Square Enix o szczegóły.

W dalszej części wywiadu Inaba podkreślał, iż sukces gry Live Service musi leżeć pomiędzy samą grą i jej jakością a podejściem, jakie ma do niej wydawca i to jest powód, dla którego w przyszłości chcą mieć pełną kontrolę nad każdym etapem tworzenia i wydawania ich gier.

Czy jest to rzeczywiście historia Square Enix ignorującego błędy przeszłości, czy po prostu zrzucanie winy na większą firmę? Tego nie wiem, ale na pewno będę czekać na to, co Platinum Games planuje stworzyć. Nie raz udowodnili, że potrafią zrobić niesamowite gry i mam nadzieję, że przeniesie się to też na gry online.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube