PlayerUnknown’s Battlegrounds usunie zamknięte skrzynie z łupami

Devletter improvingcratecontent pubg blog aj pl 1024x576

System skrzyń w PlayerUnknown’s Battlegrounds przypomina nieco ten, który znamy z CS:GO lub Rocket League. Gracze mogą zdobywać skrzynie z łupami za darmo, ale do otwarcia ich potrzebne są klucze. W PUBG system ten działał nieco inaczej, bowiem gracz miał jedynie szansę na zdobycie zamkniętej skrzyni, bowiem docelowo otrzymywał otwarte, które nie wymagały dodatkowych opłat.

Wkrótce się to zmieni i to na lepsze. PUBG Corp. poinformowało, że PlayerUnknown’s Battlegrounds otrzyma 18 grudnia modyfikacje na poziomie skrzynek z łupami. Z gry całkowicie znikną zamknięte skrzynie, w efekcie nie trzeba będzie już zaopatrywać się w klucze, aby je otworzyć. Te ostatnie pozostaną w grze, aby gracze posiadający zamknięte skrzynie mogli je kupić.

Twórcy informują, że od dłuższego czasu obniżali szansę na zdobycie zamkniętej skrzyni poprzez jej zakup za BP, ale podobno nie rozwiązało to problemu. Z tego powodu zdecydowali się na ich całkowite usunięcie z PlayerUnknown’s Battlegrounds.

Szczegóły zmian nowych skrzynek za BP:

  • Bardziej preferowane skórki będą się teraz pojawiać na niższych poziomach a skórki z kategorii AR będą rozłożone równomiernie od najwyższego do najniższego poziomu.
  • Zwiększono ogólną jakość graficzną skórek w skrzynkach, żeby zagwarantować, że skórki będą na odpowiednim poziomie w porównaniu z płatną bronią.
  • Polepszono jakość przedmiotów na środkowych poziomach skrzynek, a prawdopodobieństwo otrzymania ich zwiększono mniej więcej o 20%.
  • Prawdopodobieństwo otrzymania przedmiotów najwyższego poziomu również zwiększono, ale wciąż będzie trudno je zdobyć, żeby nie zachwiać wartością rynkową skórek i skrzyń.

Za powyższy wpis odpowiada PefriX-lootbox, czyli losowy ja.

Zobacz także

2 komentarzy