PlayStation 5 wygląda, jak wygląda, ale co z grami MMO na tę konsolę?!

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
20 11886
PlayStation 5 wygląda, jak wygląda, ale co z grami MMO na tę konsolę?!

Zamieszanie na całym świecie. Z jednej strony pandemia wciąż trwa (a raczej dobiega końca?), a z drugiej zamieszki w Stanach Zjednoczonych. Z tego powodu większość imprez growych została odwołana, ale zdecydowano się zorganizować Summer Game Fest, czyli imprezę online, w ramach której deweloperzy mogli zaprezentować nadchodzące nowości.

Wspominam o tym nie bez powodu, bowiem to właśnie podczas tej imprezy Sony miało zaprezentować swoje PlayStation 5 oraz pakiet gier, które pojawi się wraz z nową konsolą. PlayStation 5 – The Future of Gaming już za nami i spokojnie możemy powiedzieć, że na pewno nie było tam The Future of MMO.

Zakładam, że jeśli chodzi o growe nowości to pewnie wszyscy już wiecie, że np. Horizon Zero Dawn otrzyma kontynuację, otrzymamy nowego Człowieka Pająka (tym razem w roli głównej Miles Morales), Square Enix zapowiedziało specjalny projekt, czy Rockstar przeniesie GTA V również na nową konsolę. Co jednak z nami, graczami MMO?

Ano, nic. Na ten moment nie zapowiedziano niczego nowego. Wiem, że konsolowa brać, która kocha gry MMO jest w mniejszości i platforma ta nie jest dedykowana pod ten gatunek, tak nie zapowiada się, aby trend ten miał ulec zmianie. Posiadacze PlayStation 5 mogą liczyć na Destiny 2, Fortnite oraz Warframe. Do tej śmietanki towarzyskiej dołączy również GTA Online (druga połowa 2021 roku) i to w zasadzie tyle.

Nie wiemy, kiedy The Elder Scrolls Online, Neverwinter Online, Black Desert Online oraz Final Fantasy XIV będą dostępne na PlayStation 5. Sony nie zaprezentowało również żadnego, nowego tytułu MMO, czy MMORPG na swoją nową konsolę (oczywiście, to żadne zaskoczenie, ale…).

Na otarcie łez mamy mnóstwo fantastycznych przeróbek, związanych z wyglądem PlayStation 5, które dla niektórych przypomina… router! A dla Was?:) Co w ogóle sądzicie o samej konsoli oraz zaprezentowanych grach? Coś wzbudziło Wasze zainteresowanie?


20 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube