Plotka: powstaje Perfect World: Remastered i „wyciekła” prezentacja systemu walki

Rzekłbym, że Perfect World: Remastered jest kolejnym Next-Genem, który zbawi gatunek MMORPG, ale dzisiaj jakoś nie mam ochoty na żarciki. Niemniej w Sieci pojawiło się wideo, które podobno jest prezentacją systemu walki odnowionej wersji starego Perfect World. Ile jest w tym prawdy? Nie wiadomo.

Poniższe rewelacje traktujcie z przymrużeniem oka. Nic nie zostało potwierdzone, wideo dostępne powyżej wygląda niepozornie, a do tego całość szyta jest grubymi nićmi. Niech hype train nie wyrusza ze stacji!

Jedni twierdzą, że to „fake”, inni wskazują, że plotki o wersji Remastered pojawiły się już w 2018 roku i podobny materiał został znaleziony, więc całość może być prawdopodobna. Co zatem „wiemy” o tejże produkcji?

Działać ma na Unreal Engine 4 oraz opierać się ma na systemie walki z możliwością wykonywania kombinacji oraz ataków łączonych. Różne sekwencje wywoływać mają odmienne efekty, a kluczem do wszystkiego ma być odpowiednie wstrzelenie się w ramy czasowe. Sama gra wspierać ma pada, więc być może Perfect World: Remastered pojawi się również na konsolach – plotki wskazują na debiut gry na Xbox One.

Otoczenie będziemy mogli niszczyć, pogoda będzie zmieniała się i wpłynie na rozgrywkę. Do tego sama rozgrywka ma być dynamiczna, a do tego tytuł obsługiwać ma fizykę ragdoll (realistycznie opadające ciała, yaaay!). Przeciwnicy zaś mają aktywnie odpowiadać na zachowania graczy.

Premiera Perfect World: Remastered nie jest znana, ale mówi się, że testy alfa rozpoczną się w pierwszym kwartale tego roku.


Moim zdaniem

To wszystko brzmi pięknie, ale ile w tym prawdy? Sam materiał wideo jest tak kiepskiej jakości, że całość wygląda jak zwykły żart. Niemniej pożyjemy, zobaczymy.

Zobacz także

22 komentarzy