Plotka: The Division Heartland to „open world survival action shooter”

The division heartland gameplay map and mode are leaked in

Guru pisał Wam o nowym projekcie Ubisoftu o którym w zasadzie nic nie wiedzieliśmy poza tym, że będzie dostępny za darmo oraz skorzysta ze świata The Division. Wszystko w wyniku zmiany polityki firmy, która stawia aktualnie na wysokiej jakości, darmowe gry sieciowe. Pierwszym tego typu produktem będzie właśnie The Division Heartland.

Teraz do Sieci wyciekły informacje na temat The Division Heartland. Podobno grupa graczy została zaproszona do testowania tego tytułu, a całość objęto NDA. Znalazła się jednak jedna osoba, która postanowiła podzielić się ze światem wszystkimi doniesieniami. Niemniej nadal traktujcie poniższe informacje w charakterze plotki. Cóż takiego się dowiedzieliśmy?

The Division Heartland to free-to-play open world survival action shooter. Zamiast grać w wielkim miescie, akcja gry przenosi nas do małego, amerykańskiego miasteczka o nazwie Silver Creek. Poznamy historię miejscówki poprzez kooperacyjny tryb PvE o nazwie Expedition. Potem, gdy będziemy gotowi, zostaniemy wrzuceni do trybu PvEvP o nazwie Storm.

W ramach obu aktywności będziemy zbierali łupy, polowali, walczyli, eksplorowali, a nader wszystko starali się przetrwać. Nie zabraknie bowiem silnych przeciwników, a do tego wirus znany z serii The Division stał się jeszcze bardziej niebezpieczny.

W dalszej części pojawia się informacja o NDA oraz prośba, aby nie psuć niespodzianki społeczności The Division. Najwidoczniej ktoś wtedy postanowi się wyłączyć ;). Premiera zaplanowana została na koniec 2021 lub początek 2022 roku. TUTAJ trwają zapisy do testów. 

Zobacz także

5 komentarzy