Po 8 latach wbił 999 lvl w Tibii. Kolejny Polak przechodzi do historii!

Tibija

- Puk, Puk
- Kto tam?
- Tifcio?
- Jaki Tifcio?
- Kolejny Polak z 999 lvl w Tibii!
- A to proszę wejść…

Pogratulujcie Elder Druidowi o słodkim nicku „Tifcio” z serwera Refugia, który jest kolejną osobą w historii Tibii, która osiągnęła magiczny 999 level w grze i mogła przejść przez osławione Banuta Door, aby starać się rozwiązać "tajemniczego" questa. Jest to dopiero ósmy gracz, którego tego dokonał… i czwarty Polak (po „Dev onica”, „Szzydera” – nowy owner oraz „Dash Gaskett”). Powiększa się nasza armia weteranów, a w kolejce czekają przecież następni. Bardzo prawdopodobne, że w TOP10 będziemy mieli aż sześciu przedstawicieli. Kolejni nasi rodacy mają już 980-990 lvl. 

Wróćmy jednak do naszego bohatera. To jego święto. 

Wyexpienie postaci do 999 lvl zajęło naszemu przyjacielowi… 8 długich lat. Postać „Tifcio” (wcześniej nazywała się "Tidifenek") została stworzona 20 kwietnia 2010 roku. Obstawiamy, że potrzeba było dziesiątek tysięcy godzin, aby dobić 999 lvl. Szacun!

Ciekawostka: „Tifcio” jest w związku małżeńskim (w Tibii istnieje system ślubów) z użytkownikiem lub użytkowniczką „Tifcia”. Jest to… Master Sorcerer z 963 lvl. Bardzo prawdopodobne, że wkrótce doczekamy się pierwszego wirtualnego małżeństwa z 1000+ lvl. 

Zobacz także

25 komentarzy