Po Drugiej Stronie Lasu Bandle już w Legends of Runeterra

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
0 1835
Po Drugiej Stronie Lasu Bandle już w Legends of Runeterra

Region Bandle City pojawia się w tym patchu wraz ze 126 nowymi kartami, w tym 9 bohaterami, nowymi słowami kluczami, przepustką wydarzenia i nie tylko. To wszystko w najnowszym dodatku, Po Drugiej Stronie Lasu Bandle, do Legends of Runeterra.

Bandle City to uosobienie ducha fantazji i przygody! Nie brakuje tu magii, sztuczek i kart Z Wielu Regionów, które mogą się liczyć jako karty takiego czy innego regionu. Podczas tworzenia talii z kartami tego typu należy tylko pamiętać o tym, aby umieścić w niej kartę przynależącą do regionu zgodnego z którymś z dwóch regionów karty multiregionalnej.

Po Drugiej Stronie Lasu Bandle wprowadza dwa nowe słowa klucze, Wpływ i Pokaż, wraz z nowymi, bazującymi na nich kartami. Stronnicy z Wpływem zadają jeden punkt obrażeń wrogiemu Nexusowi, gdy uderzają podczas ataku. Choć może się to nie wydawać znaczące, to wielu atakujących z Wpływem sprawi, że efekt się skumuluje, pozwalając ci zadać wrogiemu Nexusowi znaczne obrażenia za jednym zamachem!

Pokaż ucieleśnia ducha przygody w Po Drugiej Stronie Lasu Bandle, pozwalając wybrać spomiędzy trzech losowo wybranych kart (w ramach określonych ograniczeń w zależności od użytej karty), gdy efekt zostaje aktywowany. Dodano również nowe wyzwania i zadania mające na celu zaprezentowanie nowych słów kluczy, bohaterów i archetypów, które pojawiły się w tym dodatku.

Skoro jest nowe rozszerzenie, to i pora na dedykowane wydarzenie. Wydarzenie Po Drugiej Stronie Lasu Bandle zakończy się 22 września o 19:00. Do tego czasu możecie odblokować dwa cykle po 10 zadań: jeden cykl zostanie odblokowany na poziomie 1., a drugi na poziomie 13. Wykonanie jednego zadania spowoduje odblokowanie kolejnego w cyklu.

Poza tym cotygodniowe cykle epickich zadań będą odblokowywane wraz z upływem wydarzenia, dzięki czemu zyskacie jeszcze więcej okazji do obławiania się Żołędziami, jak również ikonami wydarzenia Tristany, Ziggsa, Poppy i Veigara. Pierwszy cykl epickich zadań jest już dostępny, a kolejne będą się pojawiać co tydzień aż do końca wydarzenia. Powtarzalne zadania również są dostępne podczas wydarzenia, dzięki czemu zawsze będziecie mieli okazję do zdobycia Żołędzi.

Przepustkę wydarzenia premium można kupić w sklepie za 975 Monet. Zakup przepustki wydarzenia zapewnia dostęp do ulepszonej ścieżki wydarzenia z nagrodami premium i natychmiast odblokowuje opiekuna Grzybkowego Pieska. Kupcie Przepustkę przed 8 września, aby otrzymać wyjątkowe zadanie, którego wykonanie zapewni Wam 10 Żołędzi i Rzadką Pryzmatyczną Skrzynię.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube