Po Drugiej Stronie Lasu Bandle to fikuśna nazwa dodatku do Legends of Runeterra

Dodany przez PefriX prawie 3 lata temu
1 1313

Niewielu przekroczyło tajemnicze, rozsiane po świecie Runeterry portale, prowadzące do miejsca, w którym czary i psikusy są na porządku dziennym: istniejącego poza granicami czasu i przestrzeni miasta, pełnego nieodkrytych osobliwości. Prawdziwa przygoda zaczyna się jednak poza jego czarodziejskimi murami. Wystarczy mocno w nią uwierzyć i wezwać na pomoc magię!

W ten sposób Riot Games zapowiada nowy dodatek do swojej karcianki, Legends of Runeterra. Wasza wędrówka Po Drugiej Stronie Lasu Bandle, podczas której poznacie ostatni region, Bandle City, oraz 126 nowych kart kolekcjonerskich, rozpocznie się 25 sierpnia 2021 roku!

Bandle City to region, w którym najbardziej liczy się magiczna moc kart Z Wielu Regionów, alternatywnie reprezentujących jeden albo drugi region. Podczas tworzenia talii z takimi kartami należy tylko pamiętać, aby umieścić w niej kartę przynależącą do regionu zgodnego z którymś z dwóch regionów karty multiregionalnej. Pojawią się również nowe karty z pozostałych regionów oraz kilka zupełnie nowych słów kluczowych.

Pełna zawartość dodatku będzie ujawniana każdego dnia, a rozszerzenie zadebiutuje 25 sierpnia.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube