Po wczorajszej aferze, Enlisted zawiesza sprzedaż gry na Steamie

Dodany przez guru około 2 miesiące temu
2 2145
Po wczorajszej aferze, Enlisted zawiesza sprzedaż gry na Steamie

Ciąg dalszy wczorajszej historii o tym, jak darmowy Enslited wystartował na Steamie jako płatny tytuł (pisaliśmy o tym TUTAJ).

Na szczęście fani Enlisted stanęli na wysokości zadania i tak bardzo zhejtowali (zwyzywali) Gaijin Entertainment za brudną zagrywkę, że Ci postanowili zawiesić sprzedaż steamowej wersji.

Wystosowali także specjalny komunikat, w którym przepraszają swoich odbiorców… ale niekoniecznie za zrobienie z Enlisted gry B2P, a raczej pewne problemy z połączeniem kont. No to już szczyt bezczelności.

Drodzy gracze, widzimy, że wielu z Was jest bardzo niezadowolonych z wersji Early Access, którą udostępniliśmy na Steamie. Część z Was nie jest zadowolona, ​​że ​​do gry dołączono płatne DLC na platformie Steam.

Na razie usunęliśmy wersję Enlisted: Reinforced z wczesnego dostępu ze Sklepu Steam.

Istniejąca wersja Steam nigdy nie miała być dostępna dla ogromnej liczby graczy, stąd status „Wczesnego dostępu”, więc udostępnienie jej istniejącej ogromnej publiczności fanów Enlisted mogłoby prawdopodobnie wywołać jeszcze większe niezadowolenie, ponieważ więcej osób stanęłoby przed tymi wyzwaniami problemy techniczne lub nowe.

Wybaczcie, ale jakoś nie widzę w tym rachunku sumienia, a już szczególnie jakiegoś logicznego wytłumaczenia, dlaczego mamy płacić za grę F2P.

 


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube