Po World of Warcraft latają już ludzie ze 120 lvl. Rekordziście zajęło to kilka godzin

Level

Blizzard może sobie mówić, że Battle For Azeroth jest wymagający, a osiągnięcie maksymalnego poziomu doświadczenia będzie teraz trudniejsze niż wcześniej. Gdy jednak dochodzi co do czego, to gracze WoW-a kolejny raz pokazują swoją niesamowitą siłę, udowadniając wszystkim, że w World of Warcraft można bardzo szybko i efektywnie expić.  

Wystarczyło niecałe pięć godzin (licząc od debiutu Battle For Azeroth), żeby jeden z weteranów World of Warcraft osiągnął pierwszy na świecie 120 lvl, czyli nowy maksymalny poziom doświadczenia!

Tym maniakiem okazał się nie byle kto, bo sam „Gingi” - członek gildii Method (uznawanej za najlepszą w całym WoW). 

(5:09:10 - moment wbicia 120 lvl)

Oglądaj Gingi BFA HYPE! World first 120 lets go od użytkownika GingiTV na www.twitch.tv

Niedługo po nim kolejne osoby zdobyły 120 lvl. Obecnie po Azeroth biegają już pewnie dziesiątki, o ile nie setki graczy z max levelem. Do końca dnia będą ich pewnie tysiące lub dziesiątki tysięcy. 

Wszystko zależy jednak od nastawienia takiej osoby. Niektórzy będą rushować do level capu, żeby jak najszybciej zakosztować end-game’u w Battle For Azeroth. Pozostałe osoby, które nie mają takiego ciśnienia, będą „delektować” się nowym contentem, dzięki czemu osiągnięcie 120 lvl zajmie im długie dni (lub tygodnie). 

Zobacz także

44 komentarzy