Podekscytowani premierą Maple Story 2?

Maplestory 2 log in screen

Premiera Maple Story 2 tuż za pasem. 

Founder’s Packi rozpoczną swoją przygodę z sequelem już jutro, reszta osób będzie musiała poczekać do 10 października na normalną darmową premierę gry. 

Zapytaliśmy was, czy w jesteście podekscytowani tym wydarzeniem... i czy w ogóle czekacie na ten tytuł? Wyniki są dosyć zaskakujące. 

Prawie połowa ankietowanych (46%) nie zamierza grać w Maple Story 2. To kompletnie nie ich klimaty. Może nie lubią kolorowej (dziecinnej) grafiki, a może po prostu obrazili się na twórców, że odeszli od grafiki 2D na rzecz 3D. Nie każdemu fanowi oryginału spodobała się taka rewolucja w oprawie wizualnej. 

Reszta ludzi nie ma takich problemów. 36% głosujących z niecierpliwością wyczekuje headstartu lub premiery gry. Stworzyli już nawet postać, aby nikt niepowołany nie zgarnął ich nickname’a. 

Z kolei 19% ankietowanych otwarcie przyznaje, że nie są fanami Maple Story, ale na pewno zagrają w kontynuację, jeśli ta zadebiutuje na rynku. Nie dziwota, Maple Story 2 będzie największą premierą MMORPG tej jesieni. Szkoda byłoby opuścić taki tytuł bez sprawdzenia. 

Dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej ankiety. 

Zobacz także

13 komentarzy