Podmioty przestępcze atakują Aion Classic Europe

Dodany przez guru około rok temu
3 2541
Podmioty przestępcze atakują Aion Classic Europe

Nie wiemy, czy ma to związek z zamknięciem serwerów Swords of Legends Online (zemsta fanów?), czy może ktoś naprawdę nie lubi GameForge…

… ale fakty są takie, że Aion Classic Europe mierzy się obecnie z masowymi atakami DDoS, które utrudniają, a wręcz uniemożliwiają normalną rozgrywkę.

GameForge nie przebiera w słowach i wprost mówi o “podmiotach przestępczych o złych intencjach”. Ponadto te ataki DDoS są największymi, z jakimi GF miało kiedykolwiek do czynienia.

Mowa także o rekompensatach dla graczy, gdy sytuacja się w Aion Classic EU wróci do normy.

Pełny komunikat TUTAJ.

Jak wszyscy wiecie, wciąż stoimy przed ogromnym wyzwaniem w postaci nieustannych ataków DDoS wymierzonych w nasze serwery, powodujących opóźnienia, rozłączenia, a czasami nawet uniemożliwiających zalogowanie się na krótki okres czasu. Nasz zespół nadal walczy z tym z rosnącą wydajnością; jednak naprawdę chcemy wyrazić naszą najgłębszą wdzięczność każdemu z was za niesamowitą cierpliwość i niezachwiane wsparcie w tym trudnym czasie.

Sytuację tę tworzą siły spoza Gameforge, głównie podmioty przestępcze o złych intencjach. Chociaż jesteśmy teraz tak samo zdenerwowani jak Wy, nie pozwolimy, aby udaremniło to nasze wysiłki na rzecz złagodzenia wpływu, jaki ma to na naszą społeczność. Wiemy, jak wiele ta gra dla ciebie znaczy i chcemy zapewnić, że robimy wszystko, co w naszej mocy, dzień i noc, aby chronić integralność gry.

Obecnie walczymy z powtarzającymi się falami ataków DDoS. Nie jest to proste zadanie, bez względu na wielkość docelowej firmy. Mamy zabezpieczenia, dedykowany zespół ds. bezpieczeństwa i nadal ściśle współpracujemy z zewnętrznymi partnerami i dostawcami usług. Jednak ten atak jest największym, z jakim mieliśmy do czynienia.

To ciągła zabawa w kotka i myszkę między atakującymi a naszymi zespołami. Niemniej jednak będziemy kontynuować wszelkie możliwe środki i niestrudzone wysiłki, aby przywrócić większość naszych operacji do normy, umożliwiając powrót do wciągającego świata, który kochasz.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube