Startuje Savage Hunt, czyli prawdziwy MMORPG o smokach!

Maxresdefault

Dragon’s Prophet zostało zamknięte w Stanach Zjednoczonych w 2015 roku przez ekipę z Daybreak (podobno serwery w Europie wciąż są dostępne). Nie oznacza to jednak, że MMO o hodowaniu smoków całkowicie umarło. U nas podobno było całkiem popularne, dlatego Gamigo uznało za punkt honoru przerobienie gry. Wszystko po to, aby bardziej odpowiadała współczesnym standardom oraz oczekiwaniom graczy.

Zapowiedziano we wrześniu „kontynuację”, a raczej rework Dragon’s Prophet o nazwie Savage Hunt. Kilka dni po zapowiedzi ogłoszono opóźnienie prac nad projektem, a teraz dowiadujemy się o jego premierze. Która ma nastąpić dzisiaj!

„Savage Hunt will be released on Wednesday, December 6th 2017! That's just two days!”

Savage Hunt: Dragon’s Prophet to wciąż darmowe MMO o polowaniu i hodowaniu smoków. W grze mamy znaleźć 600 gatunków przerośniętych jaszczurek, które będą nam towarzyszyły w walce. Czy jednak gra wystartuje dzisiaj?

Jest spora szansa, że ogłoszenie debiutu projektu to mikołajkowy (mało śmieszny) żarcik. Zazwyczaj premierom towarzyszą jakieś większe ogłoszenia, a w tym przypadku nawet strona Savage Hunt nie działa. Nie mówiąc już nawet o jakichkolwiek beta testach gry…

UPDATE: Nie kłamali. Savage Hunt rzeczywiście startuje. Wbijajcie TUTAJ rejestrujcie się... i grajcie!

22 komentarzy