Podpalcie własny statek w Sea of Thieves

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
2 3102
Podpalcie własny statek w Sea of Thieves

Pora na kolejny pakiet nowości w Sea of Thieves. Co prawda pojawi się on dopiero w przyszłym tygodniu, ale Rare wyjątkowo wcześniej poinformowało, czego możemy się spodziewać.

Aktualizacja The Crews of Rage ponownie skoncentruje się na walce w Sea of Thieves. Tym razem na warsztat wzięte zostanie korzystanie z kordelasów. Będzie lepiej, płynniej, przyjemniej. Poza tym piraci mogą liczyć na to, że syreny będą bardziej przykładały się do swojej roboty. Częściej pozwolą nam wrócić na statek lub rozpocząć przygodę od początku. No chyba, że w pobliżu nas znajdzie się wroga łajba, wtedy będziemy musieli czekać. Lub zakraść się na okręt przeciwnika i go wysadzić.

Do tego Rare informuje, że pioruny będą bardziej „rare” podczas sztormu. Nie musicie się zatem martwić, że trzy razy pod rząd akurat w Wasz statek trafi piorun. Zwłaszcza, gdy trzymacie w idiotycznym miejscu proch….

Wiemy również, że Sea of Thieves otrzyma nowy rodzaj przeklętej skrzyni. Chest of Rage będzie działać podobnie do Chest of Sorrow, z tym wyjątkiem, że o ile druga skrzynia powoli wypełniała nasz statek wodą, ta pierwsza po prostu podniesie temperaturę, co z czasem doprowadzi do pożaru. Aby uniknąć takiej przygody, trzeba będzie oblewać skrzynię wiadrem z wodą. Co ciekawe, strzelanie do niej sprawi, że wywołamy pożar szybciej, co może przydać się w walce.

Jedno trzeba przyznać – Sea of Thieves jest cały czas aktualizowane. Czy zawartość jest jednak wystarczająca, aby utrzymać przy sobie piratów, żądnych przygód?


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube