Podziękujcie Diablo 4, bo dziś wieczorem rusza nowy dodatek w Path of Exile

Dodany przez guru 10 miesięcy temu
52 7176
Podziękujcie Diablo 4, bo dziś wieczorem rusza nowy dodatek w Path of Exile

Czy naprawdę musieliśmy wspomnieć o Diablo 4 w newsie o Path of Exile? Oczywiście, że… tak.

Diablo 4 nie ma ostatnio dobrej passy (i prasy), więc niech najwięcej osób dowie się o najnowszym – jak zawsze darmowym – dodatku do Path of Exile, który debiutuje dzisiaj o 22:00 czasu polskiego.

Nazywa się “Trial of the Ancestors”, a jego motywem przewodnim są turnieje. Gracze udadzą się w zaświaty, gdzie skompletują własną drużynę i rozpoczną walkę z innymi plemionami. Jak to dokładnie będzie wyglądać?

W każdym meczu możesz wybrać plemię, przeciw któremu wystąpicie, opierając się na oferowanych nagrodach. Możesz analizować konfigurację przeciwnej drużyny i taktycznie ustawiać swoich wojowników. Następnie wraz z waszą drużyną wojowników rozpoczniecie walkę, której celem jest zniszczenie totemów oponentów.

Dzięki udziałowi w turniejach zyskasz przychylność plemion. Można ją wykorzystać do rekrutacji nowych wojowników, czy do zakupu przedmiotów bojowych, które wzmocnią twój zespół. Każde z dziesięciu plemion specjalizuje się w czym innym i można mieszać wojowników różnego pochodzenia, by wykreować własną strategię.

Nagrodami w turniejach – oprócz przedmiotów – będą Pasywne Tatuaże Drzewa, które zmieniają działanie atrybutów umiejętności na drzewie pasywnym. Czyli będzie jeszcze więcej kombinowania i jeszcze więcej możliwości budowania postaci (jakby Path of Exile był za mało skomplikowany).

Inne nowości:

  • 10 nowych unikalnych przedmiotów
  • Powrót Forbidden Sanctum (aktywność PvE na zasadzie rogue-like)
  • Możliwość customizacji end-game (16 nowych pasywek do Atlas Tree)
  • 14 nowych Support Gemów
  • Przeprojektowanie klasy Guardiana
  • Całkowita przebudowa klasy Chieftaina

Nowy dodatek PoE to również start nowych lig: standardowej, hardkorowej, standardowej SSF, hardkorowej SSF, standardowej Ruthless, hardkorowej Ruthless oraz Ruthless SSF SC + Ruthless SSF HC.

Więcej TUTAJ.


52 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube