Pogracie w GTA Online na PS3 i X360 tylko do końca tego roku

E4aj2s viagx5qh

GTA V i GTA Online to stare gry. Poważnie! Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że na konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360 debiutowały one w 2013 roku. Rok później pojawiły się na PlayStation 4 i Xbox One, w 2015 roku zawędrowały na PC, a w tym roku pojawią się na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Można zatem śmiało powiedzieć, że GTA V oraz GTA Online zaliczyły trzy generacje konsol oraz PC w ciągu tak długiego czasu swojego istnienia. To naprawdę niemały wyczyn!

Pora jednak na zmiany. Rockstar poinformowało, że zbliża się koniec wsparcia dla GTA Online na konsolach, gdzie tytuł ten debiutował. W GTA V nadal zagracie na PlayStation 3 oraz 360, ale z GTA Online będziecie musieli się pożegnać. Kiedy? 16 grudnia 2021 roku – na tę datę Rockstar wyznaczyło śmierć gry na wspomnianych konsolach.

Było miło, ale chyba nikt nie spodziewał się, że gra sieciowa będzie dostępna na starym sprzęcie wiecznie? Równocześnie trzeba przyznać, że długo GTA Online utrzymało się na rynku na PS3 oraz X360. Mówimy tutaj o 8 latach żywotności na leciwych konsolach! Ktoś z Was w ogóle posiada jeszcze taki sprzęt, czy pozbyliście się go?

Zobacz także

3 komentarzy