Pogromcy duchów, rasistowskie komentarze i bany w Destiny 2

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
7 1149
Pogromcy duchów, rasistowskie komentarze i bany w Destiny 2

Dookoła Bungie znowu jest głośno. W ramach najnowszej współpracy z Pogromcami duchów w Destiny 2 pojawią się nowe kultowe akcesoria, w tym egzotyczna obudowa Ducha przypominająca Slimera, inspirowany Garraką Wróbel oraz egzotyczny statek inspirowany pojazdem Ecto-1. Gracze, którzy zakupią zestaw lub któryś z jego elementów, będą mogli skorzystać z oferty Nagród Bungie w postaci papierowej maski obudowy Slimera do pobrania wyłącznie w sklepie Bungie bez dodatkowych opłat.

Niedawno odbyła się również pierwsza transmisja na żywo wprowadzających graczy do zawartości Destiny 2: W stronę Światła, której premiera odbędzie się 9 kwietnia. Było sporo zamieszania, bo w ramach streama całość była pokazywana na Steamie. Podczas prezentacji gra zminimalizowała się, ujawniając konto deweloperów na kilka sekund. Tyle wystarczyło, aby internetowe trolle zabrały się do roboty.

Konto dewelopera zalane zostało falą zaproszeń do znajomych oraz paskudnych komentarzy. Jak możecie się domyślać, było rasistowsko, złośliwie i nieprzyjemnie. Dokładnie tak, jak czasem w sekcji komentarzy na portalu, gdy niektórzy „prominentni” użytkownicy odpalą swoje działa toksyczności. Co na to Bungie? Poszły permanentne bany dla ich kont Destiny 2 powiązanych ze Steamem.

Kolejne dwie transmisje odbędą się 26 marca o godz. 18:00 CET oraz 2 kwietnia o godz. 19:00 CEST. Tymczasem do 26 marca w Destiny 2 trwają Zawody Strażników: Drużyna gwiazd. 4 czerwca 2024 r. ukaże się z kolei dodatek Destiny 2: Ostateczny kształt.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube