Pojawiła się pierwsza zajawka Black Desert Remastered

Remastr

Oficjalna prezentacja Black Desert Remastered dopiero 11 sierpnia, ale już teraz do sieci wyciekają przenikają pierwsze materiały z nowej ulepszonej wersji gry. 

Widzimy na nich całkowicie odmienioną grafikę, która robi – i tutaj nie skłamię – kolosalne wrażenie. Niby Black Desert już teraz jest nazywany „najpiękniejszym MMORPG na świecie”, ale po Remastered może wejść na taki poziom, którego inni producenci Massively Multiplayer Online nie przeskoczą przez najbliższe lata. 

Ciekawe jak z wymaganiami sprzętowymi oraz optymalizacją, bo to właśnie interesuje graczy BDO. Nie każdego będzie stać na upgrade kart graficznej…

Remastered to jednak nie tylko nowa oprawa graficzna. To również masa innych nowości, o których wspominał Hakushi w ubiegłym tygodniu. 

Co kryje się pod nazwą „Remastered"? Przede wszystkim update graficzny, nowa optymalizacja, zupełnie nowa ścieżka dźwiękowa i prawdopodobnie całkowicie przebudowany interfejs i wiele mechanizmów gry. Dodatkowo według plotek — poznamy kolejną klasę (męskiego rangera), która trafi na koreański serwer jesienią, a także zobaczymy „zapowiedź” nowego regionu, który ma być trzecia częścią Valencii, czyli gigantycznego pustynnego obszaru.

Wszystko okaże się 11 sierpnia. Konferencja rusza o godzinie 15:00 czasu koreańskiego, więc już rano (czasu polskiego) będziemy wszystko wiedzieć. 

Proponujemy jednak zaglądać na stronę (https://remaster.playblackdesert.com/Remaster/Home/Media), aby być na bieżąco. 

Zobacz także

18 komentarzy