Pojutrze startują nowe next-genowe wersje Dauntless

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
4 3064

(źródło)

Ciesz się dynamiczną rozdzielczością 4K, szybkim czasem ładowania, obsługą w grze dynamicznych, adaptacyjnych wyzwalaczy i zintegrowanym dźwiękiem z kontrolera DualSense i nie tylko, ponieważ Dauntless zostanie uruchomiony natywnie na PlayStation 5 2 grudnia.

(źródło)

Ciesz się dynamiczną grafiką, szybkim czasem wczytywania, nowymi osiągnięciami i trofeami oraz nie tylko, ponieważ Dauntless zostanie wprowadzony na Xbox Series X|S 2 grudnia.

Nic więcej nie trzeba dodawać. Pojutrze (2 grudnia) Dauntless uruchomi NATYWANE next-genowe wersje na konsole nowej generacji. Czyli PlayStation 5 oraz XBOX Series X/S.

Poza nowinkami technicznymi i jeszcze lepszym obrazem, rozgrywka Dauntless pozostanie bez zmian. Nadal będziemy mieli do czynienia z “darmowym Monster Hunter World”, który polega przede wszystkim na walce z dużymi bossami (czy to samodzielnie, czy to w grupie).

Za nowe konsolowe wersje Dauntless nie trzeba oczywiście nic płacić. Jeśli posiadacie u siebie PS5 lub XSX/S, to wystarczy pobrać – 2 grudnia – odpowiedniego klienta. Tylko tyle i aż tyle. 


A pecetowców zapraszamy TUTAJ.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube