Pokemon GO Beyond to nowa generacja, 50 poziom, pory roku oraz inne łakocie!

Unnamed

Niantic zapowiedziało największą aktualizację do Pokemon GO, która nazywać się będzie Beyond. Nowości zaczną napływać do gry już 30 listopada i czego można się spodziewać?

Zmniejszenia wymogów, jeśli chodzi o ilość punktów doświadczenia, aby awansować do 40 poziomu. Wynika to z tego, że maksymalny poziom zostanie podniesiony do 50. Jednak, aby wbijać poziomy na przedziale 40-50 nie trzeba będzie grindować expa – każdy awans otrzyma swoją listę zadań do spełnienia. Dopiero po wykonaniu tych wyzwań, wbijemy poziom.

Osoby, które nie mają jeszcze poziomu 40 pewnie z radością przywitają bonus do expa, który jest już dostępny. Do tego przywrócono stare funkcje, które ułatwiały granie w Pokemon GO w trakcie pandemii, dzięki którym graniu z poziomu zacisza domowego jest jeszcze łatwiejsze. Skorzystajcie z okazji, bo jeśli do końca roku wbijecie poziom 40 top zgarniecie łakocie – czapkę w kształcie Gyaradosa, unikalną odznakę oraz limitowany czasowo Research.

Do gry trafią również Candy XL, pozwalające awansować pokemonom powyżej 40. poziomu. Zdobędziemy je łapiąc kieszonkowe stworki, wymieniając zwykłe candy lub na inne sposoby – Niantic zapewnia, że opcji nie zabraknie. Pokemon GO wzbogaci się również o pory roku, które będą miały znaczny wpływ na grę – uzależnione od tego będzie występowanie pokemonów, rodzaj wydarzeń, czy inne elementy. Deweloper zapewnia, że system ten cały czas będzie rozwijany.

Od 2 grudnia nowa generacja zacznie powoli napływać do Pokemon GO. Pokemony z szóstej generacji pojawią się etapami, dzięki czemu coraz więcej stworków z regionu Kalos zawita do gry. No to co, złapcie je wszystkie!

Zobacz także

0 komentarzy