Pokemon Trading Card Game Live to nowa, darmowa karcianka na PC i…

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
5 5639
Pokemon Trading Card Game Live to nowa, darmowa karcianka na PC i…

…urządzenia mobilne.

Pokemon Trading Card Game Live (przydługa nazwa, prawda?) to nowa produkcja, zapowiedziana w ramach świętowania 25-lecia serii gier Pokemon. The Pokemon Company (Nintendo) poinformowało, że pod koniec roku 2021 otrzymamy nową karciankę, dostępną na PC, Mac oraz urządzenia mobilne z systemem Android i iOS.

Przed premierą gry otrzymamy możliwość ogrania ją w wersji open beta, przy czym nie poinformowano, kiedy dokładnie to będzie. Samo Pokemon Trading Card Game Live oparte będzie na zasadach fizycznej karcianki, Pokemon Trading Card Game (TCG).

Na początek otrzymamy osiem grywalnych zestawów startowych. Chcąc zwiększyć swoją kolekcję, trzeba będzie korzystać z kodów dostępnych na fizycznych kartach lub kupować pakiety. Paczki będzie można zdobyć również z questów, a indywidualne karty nabędziemy za wewnętrzną walutę (nie premium). Kartami NIE BĘDZIE można wymieniać się z innymi graczami, więc nie sugerujcie się nazwą gry.

W ramach rozgrywki będziemy walczyli nie tylko ze sztuczną inteligencją, ale innymi graczami, a do tego zapewniono, że aktualizacje będą dodawały kieszonkowe stworki z różnych generacji. Osoby grające w Pokemon Trading Card Game Online nie muszą obawiać się o swoją kolekcję, bowiem karty z tamtej produkcji zostaną przeniesione do Pokemon Trading Card Game Live. O ile skorzystacie z tego samego konta.

Na ten moment nie zapowiedziano wsparcia dla języka polskiego, ale niewykluczone, że się on pojawi. Potwierdzono za to: English, French, German, Italian, Spanish oraz Brazilian Portuguese. Będzie Battle Pass, sporo przedmiotów kosmetycznych, modyfikujących wygląd naszej postaci.

Premiera? Jeszcze w tym roku.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube