Pokemon Unite dostanie nowe stworki, tryby i świąteczne atrakcje

Dodany przez PefriX 10 miesięcy temu
2 2380
Pokemon Unite dostanie nowe stworki, tryby i świąteczne atrakcje

Pokémon Company International zaprezentowało lawinę sezonowych aktualizacji do Pokémon UNITE, w tym zupełnie nowe wydarzenie, Bitwa na śnieżki w Shivre City, wypełnione wyzwaniami i niespodziankami z okazji sezonu świątecznego, rozpoczynającego się 15 grudnia 2021 r. i trwającego do 16 stycznia 2022 r. Tak, jeśli ktoś miał wątpliwości to ta MOBA żyje i ponoć ma się naprawdę dobrze!

TL;DR dla leniwych Snorlaxów:

  • Nowy Pokémon—Tsareena: 9 grudnia 2021 r.
  • Bitwa na śnieżki w Shivre City: 15 grudnia 2021 r. – 16 stycznia 2022 r.
  • Wyzwanie świetlne: 15 grudnia 2021 r. – 16 stycznia 2022 r.
  • Nowy Pokémon—Dragonite: 20 grudnia 2021 r.
  • Wyzwanie z bonusem za logowanie: 24 grudnia 2021 r. – 1 stycznia 2022 r.
  • Wyzwanie fotograficzne: 24 grudnia 2021 r. – 6 stycznia 2022 r.

A teraz bardziej szczegółowo. Nowości do gry podzielone zostały na etapy. W pierwszej paczce łakoci znajdziemy Tsareeny, czyli nowego, kieszonkowego stworka, który już powinien być dostępny. Wszechstronna Tsareena zapewnia nowe możliwości taktyczne i ciekawe sposoby gry dla trenerów, wprowadzając nowe ruchy, takie jak Trop Kick i Grassy Glide, które wstrząsną strategiczną rozgrywką zespołową.

Dodatkowo, gracze będą mogli uzyskać bezpłatną licencję Unite na Tsareenę do 31 grudnia 2021 r. poprzez zalogowanie się do gry i sprawdzenie poczty. Trenerzy mogą liczyć na szybowanie w przestworzach jako Dragonite, którego premiera będzie miała miejsce 20 grudnia 2021 roku.

Od 15 grudnia 2021 r. do 16 stycznia 2022 r. świąteczny nastrój będzie odczuwalny w szybkich bitwach, gdy KO’d Pokémon zamienią się w bałwany. Chociaż bałwany zamarzają w miejscu, nadal mogą dostarczać informacji taktycznych swoim kolegom z drużyny, czekając na ich powrót do zdrowia.

Co więcej, po pokonaniu Delibirda, gracze otrzymają pudełko prezentowe. W każdym pudełku znajdzie się losowy, jednorazowy przedmiot bojowy, który zastępuje obecny przedmiot gracza, utrzymując graczy w gotowości w ciągle zmieniających się i nieprzewidywalnych potyczkach.

Wraz z tymi świątecznymi dodatkami, dzikie Pokémony w centralnej części Shivre City zostaną zastąpione przez Articuno w drugiej minucie meczów, oferując nowe wyzwania dla drużyn. Trenerzy i Pokémony będą również mogli założyć świąteczne kreacje podczas tego wydarzenia, ponieważ do gry zostaną dodane nowe elementy Holowear i stroje dla Trenerów.

Wyzwanie świetlne odbędzie się również od 15 grudnia 2021 r. do 16 stycznia 2022 r. wraz z bitwą na śnieżki w Shivre City. Gracze będą musieli oświetlić świąteczne drzewo, które pojawia się w lobby, zbierając światła zdobyte w codziennych misjach (do 100 świateł dziennie) i misjach wyzwań (do 750 świateł na misję wyzwania). Zbieranie świateł odblokuje elementy dekoracyjne i bonusy, w tym jednodniową ograniczoną licencję: Alolan Ninetales, nowe stroje dla trenerów i inne dekoracje o tematyce świątecznej (do odblokowania każdego przedmiotu wymagana będzie inna liczba świateł).

Ponadto, od 24 grudnia 2021 r. do 6 stycznia 2022 r., gracze mogą cieszyć się nowym Wyzwaniem fotograficznym, zbierając płatki śniegu, aby ukończyć sezonowe dzieło sztuki. Gracze mogą zdobywać płatki śniegu, walcząc w standardowych meczach, szybkich bitwach, meczach rankingowych i bitwie na śnieżki w Shivre City.

Od 24 grudnia 2021 r. do 1 stycznia 2022 r. gracze mogą logować się do Pokémon UNITE, aby otrzymywać codzienne nagrody, takie jak bilety Aeos i ulepszone wersje przedmiotów, a także specjalne prezenty zawierające ograniczoną liczbę przedmiotów, z których gracze mogą wybrać swoje ulubione.

Aby uczcić nowy rok, przez pierwsze trzy dni 2022 roku (od 1 stycznia do 3 stycznia) gracze będą mieli również dostęp do wszystkich licencji Unite w grze, co pozwoli im grać dowolnymi Pokémonami bez żadnych kosztów (z wyjątkiem meczów rankingowych).

Sporo tego, prawda? Trzeba przyznać, że twórcy Pokémon UNITE nie odpuszczają.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube