Pokemon Unite świętuje pierwszą rocznicę

Dodany przez PefriX 2 miesiące temu
8 1792
Pokemon Unite świętuje pierwszą rocznicę

Pokémon UNITE, pierwsza strategiczna, drużynowa gra bitewna Pokémon (taka MOBA po prostu), będzie obchodzić swoją pierwszą rocznicę w czwartek, 21 lipca. Z tej okazji TiMi Studio Group i The Pokémon Company International ujawniły szereg ponoć ekscytujących aktualizacji i wydarzeń odbywających się w grze, w tym dodanie jeszcze większej liczby Pokémonów.

Przez maksymalnie pięć dni podczas trwania wydarzenia gracze otrzymają licencję Pokémon Unite i Holowear po zalogowaniu. Jeśli gracze posiadają już licencję Unite lub Holowear, otrzymają zamiast tego 100 monet Aeos za każdą licencję Unite i Holowear, które już posiadają.

 • Dzień 1: Pikachu + Modny styl: Pikachu
 • Dzień 2: Lucario + Styl koncertowy: Lucario
 • Dzień 3: Blastoise + Styl strażaka: Blastoise
 • Dzień 4: Snorlax + Styl nocny: Snorlax
 • Dzień 5: Sylveon + Styl w kratkę: Sylveon

Trzy nowe licencje Unite zostaną wkrótce dodane do Pokémon UNITE, a trzy kolejne licencje Unite pojawią się we wrześniu!

 • Czwartek, 21 lipca 2022 r: Glaceon
 • Czwartek, 4 sierpnia: Buzzwole
 • Wtorek, 16 sierpnia: Tyranitar

Przez ograniczony czas gracze mogą brać udział w pierwszej szybkiej bitwie w stylu PvE w Pokémon UNITE, w której współpracują z innymi graczami, aby pokonać silnych Bossów Pokémonów, pojawiających się jeden po drugim. Im wyższy wynik drużyny w rankingu Walk z Bossami, tym lepsze nagrody otrzymają.

 • Przedział czasowy nr 1: czwartek, 21 lipca 2022 r. – niedziela, 24 lipca 2022 r.
 • Przedział czasowy nr 2: poniedziałek, 1 sierpnia 2022 r. – niedziela, 7 sierpnia 2022 r.
 • Przedział czasowy nr 3: poniedziałek, 15 sierpnia 2022 r. – niedziela, 21 sierpnia 2022 r.

Emblematy wzmocnienia Pokémonów są dodawane do puli przedmiotów, które gracze mogą zdobyć jako nagrody energii. Istnieją trzy stopnie emblematu wzmocnienia Pokémonów: złoty, srebrny i brązowy. Możecie tworzyć niestandardowe wyposażenie, aby wykorzystać efekty emblematów wzmocnienia Pokémon w bitwie.

Z kolei od czwartku, 21 lipca 2022 r., możecie wziąć udział w najnowszym sezonie Przepustki bitewnej, który zawiera styl zespołowy: Pikachu Holowear i Styl piosenkarki: Wigglytuff Holowear. Sezon 9 Przepustki bitewnej będzie również zawierał specjalne misje, które nagradzają graczy biletami przepustki bitewnej. Możecie wymienić te bilety na stoisku wymiany na Holowewear, modne przedmioty dla Trenerów i inne nagrody z 1 sezonu Przepustki bitewnej i 2 sezonu Przepustki bitewnej.

Kiedy gracze zapraszają nowych znajomych do Pokémon UNITE, zarówno oni, jak i ich znajomi mogą otrzymać nagrody. Gracz wysyłający zaproszenie otrzyma losowe pudełko, które będzie zawierało bilety Holowear, zbiorniki doładowania energii lub inne nagrody. Gracz, który otrzymał zaproszenie, będzie miał szansę na otrzymanie Stylu jesiennego: Slowbro, jeśli wygra określoną liczbę meczów rankingowych po użyciu kodu zaproszenia.

Sporo tego, a to ponoć nie wszystko, bowiem przez całe lato w Pokémon UNITE będą miały miejsce różnorakie wydarzenia. Więc złapcie je wszystkie!


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube