PokeXGames otwiera dziś wieczorem nowiutki serwer!

Pooo

Dzięki „Shaxer” za informację. 


Jako że piszemy o różnych tibio-podobnych tytułach (np. ArchLight,  Zezenia, Bloodstone, Mirage Realms), to dlaczego nie wspomnieć by o PokeXGames. 

„Darmowej grze dla fanów”, która działa na tibijskim silniku, ale która ma świat wzorowany… na Pokemonach. 

Dlatego po mapach gry nie latają Orki, Trolle, Minotaury, Amazonki czy Giant Spidery, tylko… Bulbazaury, Charizardy, Squirtle itd. Nasza zabawa polega przede wszystkim na łapaniu i ewolucji Pokemonów, ale cały czas możemy eksplorować świat, robić questy, handlować lub po prostu walczyć z innymi graczami (oczywiście przy pomocy naszych stworków). PokeXGames to po prostu Pokemonowy MMORPG, ale w tibijskim przebraniu. 

Dobra, przedstawiliśmy wam grę, więc czas na gwóźdź programu. A jest nim… nowy serwer „Sun”, który startuje dokładnie o północy czasu polskiego. Polska społeczność PokeXGames może nie jest tak duża jak w przypadku Tibii, ale na pewno znajdziecie tutaj ludzi z nickami "PL". Szczególnie że gra posiada wbudowaną polską wersję językową, co na pewno ułatwia zabawę.  

Zagracie TUTAJ. 

PS PokeXGames może wygląda niepozornie, ale to mega popularny tytuł. Spójrzcie na Facebookowy profil gry, który obserwuje 680 tys.  osób (dla porównania Tibia ma 262 tys.).

Zobacz także

16 komentarzy

Wyszukiwarka

Najnowsze video

Forum dyskusyjne

Dodaj nas

Ankieta

Moja obecna postać w MMORPG jest...

Wyniki

Obrazek dnia

Eeeeee

Kalendarz