Połączenie Tibii oraz Diablo. Możecie już grać w Cubox (za darmo)

C4 (1)

Na Steamie rozpoczął się właśnie STEAM Game Festival – specjalny event, dzięki któremu możemy pograć… w niewydane jeszcze gry.

Podczas SGF setki producentów udostępniają darmowe wersje lub darmowe dema swoich tytułów, a my – jako gracze – mamy możliwość ich BEZPŁATNEGO sprawdzenia.

Jako że jesteśmy portalem MMORPG, nas akurat najbardziej interesują gry związane z szeeeeeeeroko pojętym gatunkiem Massively Multiplayer Online. Wybraliśmy dla was 5 pozycji, z którymi warto zapoznać się podczas STEAM Game Festival.

Za darmo możecie grać do 9 lutego.


Cubox – stworzona przez Polaka gierka, która jest połączeniem Tibii, Diablo, Minecraft oraz Don’t Starve. “Stwórz swojego bohatera i dostosuj wygląd swojej postaci. Połącz siły ze znajomymi i twórz gildie. Walcz z innymi graczami i potworami. Zabijaj bossów. Wybierz swój ulubiony rodzaj broni. Zwiększ swój poziom i odkryj nowe biomy i potwory. Znajdź miasta. Odkryj nieskończony świat”

https://store.steampowered.com/app/1354770/Cubox/

Tree of Life: Oddria – gra, która miała być mieszanką Battle Royale i MOBA skończyła ostatecznie jako “survival MMO” w bardzo uroczej grafice. Zagrajcie i sprawdźcie.

https://store.steampowered.com/app/1149450/Tree_of_Life_Oddria/

Frozen Flame – kolejny tytuł, który w czasie swojej produkcji przekształcił się z survivala w sieciowego “open-world sandbox RPG”. Podczas premiery (na wiosnę) otrzymamy także polską wersję językową.

Era of Newborns – trochę postapokaliptyczny, trochę futurystyczny survival MMO z mapą o powierzchni 100 km2 i dziewięcioma różnymi biomami. Na pewno warto go sprawdzić.

https://store.steampowered.com/app/991740/Era_Of_Newborns/

Gatewalkers – a dla fanów hack’n’slashy i różnego rodzaju kooperacji mamy Gatewalkers. “Sieciową grę akcji o przetrwaniu z elementami RPG, w której przemierzasz różne światy z proceduralnie generowanymi krainami”

https://store.steampowered.com/app/1125710/Gatewalkers/

Zobacz także

3 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz