Polska Gloria Victis ogłasza datę premiery i nowe serwery!

Dodany przez guru około rok temu
22 4445
Polska Gloria Victis ogłasza datę premiery i nowe serwery!

Śmialiśmy się z DayZ i jego niekończącego się Early Access, tymczasem nasza, polska, rodzima Gloria Victis siedziała siedzi w tej fazie… od prawie siedmiu lat (od czerwca 2016 roku).

Na szczęście ten czas dobiega końca. Premiera wersji 1.0, którą należy traktować jako pełnoprawny start gry, jest planowana na przyszły miesiąc.

Dokładnie 7 lutego!

Gloria Victis była projektem napędzanym pasją od samego początku, kiedy zespół ambitnych ludzi zebrał się, aby stworzyć grę niepodobną do żadnej innej.

Nie mieliśmy wtedy funduszy, inwestorów, wydawców. Ci z nas, którzy założyli firmę, musieli znaleźć dodatkową pracę, aby było nas stać na oficjalną rejestrację firmy. Czy możesz sobie wyobrazić bardziej trudny początek tworzenia najtrudniejszej możliwej gry wideo? A jednak jesteśmy – małe, ale samowystarczalne studio, które stworzyło i wydało grę MMORPG z otwartym światem!

Early Access nie był jednak straconym czasem. Wręcz odwrotnie. Gloria Victis dostała przez ten czas 350 (!!!) różnych aktualizacji, dzięki czemu jej wielkość i jakość wskoczyła o kilka poziomów do góry.

W porównaniu do początkowej wersji, obecna Gloria Victis posiada 3x większy świat i 10x większą pojemność serwera, nie mówiąc o nowych funkcjach, systemach, przedmiotach czy aktywnościach, które trzeba liczyć w dziesiątkach lub setkach.

Polacy zdeklarowali się nie usuwać istniejących postaci i dobytku, jednak – i to ukłon w stronę nowych graczy – na premierę 1.0 otwarte zostaną nowe serwery, na których rozpoczniemy całkowicie świeżą przygodę.

Szczegóły TUTAJ.

Gloria Victis to MMORPG z naciskiem na realizm osadzony w otwartym, średniowiecznym świecie z elementami low-fantasy. Walka w systemie non-target, otwarte PVP z kontrolą terytorium, rozbudowane rzemiosła oraz ekonomia kreowana przez graczy.

Gra kosztuje 80 zł (jest to jednorazowy wydatek). 


22 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube