Polska odpowiedź na Battlefield 2042. World War 3 ruszył z Closed Betą

Ww3

O godzinie 14:00 czasu polskiego rozpoczęły się zamknięte beta testy World War 3.

Nowego World War 3, bo to, co zobaczycie dzisiaj będzie kompletnie różnić się od słabej i pełnej błędów wersji z 2018 roku. Gra została przebudowana od podstaw, a dodatkowo wzbogacona o masę nowych (next-genowych) elementów, których nie znajdziecie nawet w takich hiciorach jak Battlefield 2042 czy Call of Duty Vanguard.

Closed Beta potrwa do momentu uruchomienia Open Bety, czyli do marca 2022. Wtedy również World War 3 zmieni się w produkt Free-To-Play.

***

Jak otrzymać wejściówkę? Najprostszym sposobem jest zakup “Pakietu Zamkniętej Bety”, który oprócz samego klucza, zawiera także szereg kosmetycznych przedmiotów.

Ceny pakietów zaczynają się od 15 dolarów, czyli 62 zł.

Każdy rodzaj pakietu zapewnia dostęp do ZBT i wspaniałe dodatki w grze, od przedmiotów kosmetycznych po broń, pojazdy i wiele więcej. Zdobądź schematy pozwalające tworzyć wyjątkowych, grywalnych operatorów, uzbrój się w potężne rodzaje broni i uderzeń, pozostaw swój ślad na polu bitwy dzięki zestawom sztandarów i emblematom broni, spersonalizuj swój sprzęt skórkami na broń i siej zniszczenie, prowadząc pojazd opancerzony.

https://worldwar3.com/pl

Zobacz także

17 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz