Polska postać w Rainbow Six Siege. Gra Ubisoftu jest już TOP4 na Steamie!

Zfia

Siemanko. Do Rainbow 6 Siege weszła nowa aktualizacja, która dodała wiele nowości, np nowego polskiego operatora : Zofię Bosak. Może warto o tym napisać?

Warto, bo przez ostatni rok Rainbox Six Siege zanotował wielki wzrost zainteresowania (25 mln sprzedanych egzemplarzy), który pozwolił mu osiagnąć – może trudno w to uwierzyć – czwarte miejsce pośród najpopularniejszych tytułów na Steamie. 

Tak, tak. Pod względem liczby równocześnie zalogowanych osób, R6 Siege ustępuje jedynie CSGO, Docie 2 i oczywiście PlayerUnknown’s Battlegrounds. W godzinach szczytu na serwerach znajdziemy nawet 90k osób, którzy szukają w strzelankach taktyki i teamplaya, a nie bezmyślnego zabijania. Rainbox Six Siege nie wybacza błędów, o czym się przekonacie (lub już przekonaliście). 

 

 

Wróćmy jednak do aktualizacji/operacji "White Noise". Tak jak wspomniał kolega „Donatx”, do gry zawitał polski smaczek w postaci nowej postaci-operatora. To niejaka Zofia Bosak z elitarnego zespołu GROM. Razem z nią do gry weszło dwóch innych operatorów (Dokkaebi i Vigil) oraz nowa mapa - Mok Myeok Tower. 

Standardowa edycja R6 Siege kosztuje 60 zł, jednak do tego przydałoby się dokupić jeszcze parę DLC, a to kolejne dziesiątki złotych z portfela. 

Zagracie TUTAJ

22 komentarzy