Polskie niszczyciele czołgów już w World of Tanks!

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
1 1294
Polskie niszczyciele czołgów już w World of Tanks!

Studio Wargaming prezentuje najnowszą aktualizację do World of Tanks, która wprowadza do gry dodatkową linię czołgów do polskiego drzewka technologicznego. Dźwięk strzałów 6 zupełnie nowych niszczycieli czołgów od poziomu V do X rozbrzmiewa nad polami bitwy już od 10 kwietnia. 

Jednostki wyposażone w niespotykane do tej pory działa o niezrównanej sile uderzeniowej wprowadzają do gry mechanikę wynagradzającą najodważniejszych czołgistów gotowych na agresywne starcia. Razem z nowymi polskimi pojazdami do World of Tanks trafi też znany streamer gry Cygan w roli dowódcy oraz nowa funkcjonalność w postaci trybu pośmiertnego.

Pierwszą częścią nowości dla polskich niszczycieli są przeprojektowane działa czołgów, które pozwalają korzystać z pocisków z dnem w kształcie gwiazdy. Nowa amunicja jest najskuteczniejsza w odległości do 50m, a wraz ze wzrostem dystansu zadawane uszkodzenia będą się zmniejszały. Kolejnym elementem nowej mechaniki są działa z głęboko gwintowanymi lufami, które czołgom najwyższych poziom pozwalają strzelać z niezrównaną siłą uderzeniową. Oznacza to, że polskie niszczyciele charakteryzują się najwyższą prędkością pocisków specjalnych w grze.

Ponadto, w grze debiutuje też całkowicie nowy tryb pośmiertny, który pozwoli między innymi poznać szczegóły strzału, przez który gracze zostali pokonani. Więcej informacji pomoże dowódcom wyciągać wnioski niezbędne do zwycięstwa w kolejnych starciach. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube