Ponad milion graczy osiągnęło status pirackiej legendy w Sea of Thieves

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
1 1968
Ponad milion graczy osiągnęło status pirackiej legendy w Sea of Thieves

Rare poinformowało, że po niespokojnych wodach Sea of Thieves pływa ponad milion legendarnych piratów (Pirate Legend), czyli graczy, którzy „osiągnęli maksymalny poziom w grze”. Tak bowiem określany jest ten specjalny tytuł w grze, która nie ma wertykalnego rozwoju postaci, a jedynie horyzontalny (nie expisz/rozwijasz postaci, coś jak endgame w GW2, ale nie do końca).

Jak zatem zostać legendą w Sea of Thieves? Zdobyć Rank 50 z przynajmniej trzema trading companies w grze. Ponad milion osób dotarło do tego celu, więc deweloperzy przygotowali wydarzenie świętujące osiągnięcie tego kamienia milowego. 

Od 8 do 11 kwietnia legendy zarabiają dwa razy więcej złota oraz reputacji za oddawanie skarbów do Mysterious Strangera – otrzymają również Silvered Legendary Eyepatch za darmo. 10 kwietnia wszyscy gracze z kolei zgarną więcej łakoci za swoje działania.

Poza tym pojawiła się garść przedmiotów kosmetycznych, ulepszone strzelanie harpunem, a także Sea of Thieves wspiera teraz język tajski. Ktoś z Was w ogóle jeszcze grywa w ten tytuł?


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube