Ponad połowa z was nie zamierza tykać Diablo Immortal

Ddd

Diablo Immortal to obok Fallout 76 najbardziej hejtowany tytuł w ostatnich miesiącach. Wszyscy chyba pamiętają, co działo się zaraz po zapowiedzi gry na BlizzConie. Fani „diabełka” oczekiwali Diablo IV, a dostali… mobilnego MMORPG. 

Wtedy właśnie rozpoczęła się cała „ofensywa”. Łapki w dół pod oficjalnymi trailerami, petycje o skasowanie gry, utrata szacunku fanów itd. 

Tak było, a jak jest teraz? 

Czy nadal nie chcecie zagrać w Diablo Immortal? 

Chyba tak. Aż 56% ankietowanych nie zamierza w ogóle tykać nowej części Diablo. Dla takich osób Diablo Immortal to czysta profanacja i pewnego rodzaju pokazanie „środkowego palca” wszystkim fanom serii. Ponad połowa z was postawiła już na Immortal krzyżyk.

Istnieje jednak grupka ludzi (28%), którzy planują zagrać w Diablo Immortal z czystej ciekawości. Po prostu chcą zobaczyć na własne oczy, jak Blizzard poradził sobie z przeniesieniem Diablo do mobilnego świata. 

Tylko 7% ankietowanych czeka na premierę Diablo Immortal, która nastąpi w tym albo następnym roku (nie wiadomo, jak mamy rozumieć ostatnie słowa Blizzarda: „nie planujemy dużej premiery w 2019”). Trochę mało, ale nie można się temu dziwić. 

9% osób jeszcze nie zdecydowało, co zrobi w sprawie Diablo Immortal. Może czekają na nowe trailery albo informacje z obozu gry, bo szczerze mówiąc, poza dwoma filmikami z BlizzCona, nie otrzymaliśmy niczego więcej. 

Dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej ankiety. 

Zobacz także

23 komentarzy