Podobno Diablo i Overwatch trafią na Netflix jako seriale animowane

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
2 3628
Podobno Diablo i Overwatch trafią na Netflix jako seriale animowane

Już jakiś czas temu plotkowano, że Diablo otrzyma serial animowany. Podobne pogłoski dotyczyły również Overwatch. Spekulowano, że jeśli pierwszy tytuł zrealizowany zostanie w stylu Castelvanii to może być hit. Druga produkcja mogłaby zaś trzymać poziom  zaprezentowanych do tej pory filmików z uniwersum i raczej nikt by nie narzekał. No, poza faktem przymusu posiadania Netfliksa, bowiem tam właśnie miałyby te seriale wylądować.

Wygląda na to, że w tych plotkach tkwi ziarnko lub dwa prawdy. Szef Activision, Nick van Dyk, poprzez LinkedIn poinformował, że rzeczywiście seriale poświęcone Overwatch oraz Diablo powstają i dedykowane będą platformie Netflix.

„Executive producer of Diablo, a TV adaptation of Blizzard Entertainment’s IP, rendered in anime style. The show is currently in pre-production for distribution worldwide through Netflix.”

Warto jednak zaznaczyć, że Activision Blizzard nie wydało oficjalnego ogłoszenia w którym informuje o rozpoczęciu produkcji seriali animowanych w świecie Diablo oraz Overwatch. Czas pokaże, co z tego wyniknie. Ja z kolei przyznaję, że dobrą animacją o Władcy Grozy bym nie pogardził.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube