(Popularne w Polsce) NosTale zdradza plany na najbliższe miesiące

Dodany przez guru około rok temu
4 2291
(Popularne w Polsce) NosTale zdradza plany na najbliższe miesiące

GameForg opublikowało właśnie nowy List do Społeczności, który skupia się na rozwoju NosTale w drugiej połowie tego roku.

Niestety nie macie co liczyć na jakieś fajerwerki. GF skupi się raczej na ulepszaniu, usprawnianiu dotychczasowej rozgrywki, zamiast dostarczaniu nowej zawartości.

NosTale czeka dalszy balans kart specjalistów, przeróbka Systemu Wróżek, kolejne partie przepustki bojowych, otwarcie nowego międzynarodowego serwera itd.

Pełny komunikat znajduje się TUTAJ.

Jednym z najczęściej wyrażanych przez społeczność życzeń jest dostosowanie balansu w kartach specjalistów. Niestety nie możemy Wam jeszcze zdradzić, które karty SP są w kolejności, ponieważ zmiany w przypadku niektórych zdają się obszerniejsze w porównaniu z innymi. Ponadto ustalamy priorytet zgodnie z tym, jakie treści opublikujemy wraz ze zmianami.

W nadchodzących tygodniach inicjujemy nowy sezon, by dać sygnał do rozpoczęcia fascynującej drugiej połowy roku 2023. Na okres od lipca do grudnia zaplanowaliśmy kolejne sezony przepustki bitewnej, w których nie zabraknie wspaniałych nagród i wyjątkowych przedmiotów.

Sezon przepustki bitewnej rozpoczyna się równocześnie z nowym międzynarodowym serwerem końca lata.

W październiku rozpoczyna się wielki jubileuszowy event! Będzie to największe wydarzenie roku, a do tego zorganizujemy także nowy konkurs dla społeczności. Szesnaste urodziny NosTale muszą mieć w końcu stosowną oprawę!

W jaki sposób moglibyśmy zwieńczyć tę aktualizację dla społeczności, jeżeli nie roztaczając perspektywę nowych treści? System wróżek istnieje już od kilku lat i spłynęły do nas liczne sugestie, jak moglibyśmy rozbudzić na nowo Wasze zainteresowanie nim. Dlatego myślimy, że już czas, by okazać wróżkom nieco miłości i poświęcić im osobną aktualizację, która z pewnością przypadnie Wam do gustu.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube