Popularny Warspear Online z wielką aktualizacją

Dodany przez guru 2 miesiące temu
2 2412
Popularny Warspear Online z wielką aktualizacją

Jakby ktoś nie wiedział, Warspear Online to wieloplatformowy MMORPG, który powstał na początku ubiegłego dziesięciolecia, dzięki czemu jest pozbawiony casualowych lub “automatycznych” funkcji.

Jest to również bardzo rozbudowany i bardzo popularny MMORPG, który – to dane z urodzinowej grafiki – ma 16 milionów zarejestrowanych użytkowników, prawie 30 milionów stworzonych postaci, 30 tysięcy gildii, 3000 lokacji, 2000 rodzajów potworów, czy 3500 zadań.

***

Tyle przedstawienia – czas na główny temat, czyli wielką aktualizację “Mirror World Shades”, która zameldowała się na serwerach gry.

Dodano specjalną serię zadań wraz ze specjalnym NPC i sklepem. Gracze będą zdobywać reputację z aktywności i zamieniać to na atrakcyjne przedmioty lub buffy.

Wprowadzono też cotygodniowy turniej gildii (Liga Magów), dynamiczne zadania, solowe lochy (dungeony), Wydarzenie Światowe “Natural Revolt”, nowe wydarzenie GvG, nowe rajdowe bossy, 12 nowych Achievementów, nowe unikalne bronie do wycraftowania, nowe kosmetyki i wiele więcej.

Patch-note

Oficjalna strona Warspear Online


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube