Poradnik - jak zagrać w Maple Story 2. To naprawdę nic trudnego!

Dodany przez guru ponad 6 lat temu
7 8363
Poradnik - jak zagrać w Maple Story 2. To naprawdę nic trudnego!

Poradnik stworzony przez użytkownika "Luxorris". Dziękujemy!

Jako, że stoję w 20-tysięcznej kolejce na chińskim Maple Story 2, pomyślałem, że napisze wam jak zagrać. Znajdzie się tu pewnie kilka osób, które chciałyby wypróbować tego MMORPG.

1. Najpierw musicie zmienić lokacje systemu na - Chiński (uproszczony, ChRL).

2. Założenie konta QQ (TUTAJ), trzeba podać numer i jest wymagana aktywacja jednak to chyba już nikogo nie dziwi w tych czasach. Numer, który wyświetli się na końcu jest używany do logowania jednak możemy się zalogować dzięki 0048 (nasz numer).

3. Pobieramy TUTAJ instalator, wybieramy pomarańczowego grzyba.

4. Instalujemy.

5. Gdy już wszystko jest gotowe, wybieramy z pulpitu lub jeśli nie mamy ikonki na pulpicie, szukamy w folderze 冒险岛2 (nie 冒险岛2卸载.exe) Powinien pojawić się game launcher.

6. W pierwszym okienku wpisujemy nasz login QQ lub numer poprzedzony 0048 a w okienku niżej hasło, klikamy pomarańczowy przycisk i powinno nam wyskoczyć takie coś:

W pierwszym okienku wpisujemy nasze CHIŃSKIE imię np. moje to 卡斯帕, najlepiej skorzystać z Google Translate, jednak nie każde imię będzie miało odpowiednik. W drugim okienku musimy wpisać Numer ID obywatela Chin, do tego korzystamy z TEJ stronki, upewnij się tylko, że podana data urodzenia ma już skończone 18 lat. Po kliknięciu SUBMIT wypieramy numer ID i wklejamy go w 2 okienko, 3 okienko pomijamy i naciskamy pomarańczowy przycisk. Jeśli mimo wypełnienia wszystkiego przycisk nigdzie nas nie zabiera, zamknij okienko i powtórz ten krok. Zostało nam jedynie wybrać serwer, większość globalnych graczy poszła na 女王镇, jednak reszta rozproszyła się, ponieważ tworzenie postaci było wcześniej zablokowane, a później dodali dwa serwery itd. 

Jeśli ktoś ma jakieś pytanie ogólnie co do gry, to mogę pomóc. 

Prawdopodobnie jest to ostatnia szansa,  aby pograć sobie za darmo w MS2 przed wyjściem u nas.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube