Poświęcił 8 lat, aby przejść Iron Man Mode w RuneScape!

Dodany przez PefriX 2 miesiące temu
12 3309
Poświęcił 8 lat, aby przejść Iron Man Mode w RuneScape!

Kojarzycie tryby Iron Man w grach sieciowych? To granie na specjalnych zasadach, w zasadzie ograniczających gracza (np. brak handlu między graczami czy obecność PvP), ale równocześnie rzucających mu wyzwanie. Taka atrakcja dostępna jest w RuneScape od 2014 roku. Jest jeden gracz, który bawi się w Iron Man Mode od początku jego istnienia i po ośmiu latach można powiedzieć, że przeszedł ten tryb.

Aby ukończyć wyzwanie Iron Mode gracz RuneScape potrzebujecie zebrać 200 milionów punktów doświadczenia w każdej umiejętności dostępnej w grze. To czasochłonne i wymagające zajęcie, a przy okazji coś, co dotychczas nikomu się nie udało. Poza jedną osobą, graczem Iron Hyger, który po ośmiu latach wymaksował wszystko - zgromadził łącznie 4,6 miliardów XP.

Osiągnięcie to nie uszło uwadze Jagex, które osobiście podziękowało graczowi. Podziwiam taką dedykację, zwłaszcza, że granie na zasadach Iron Man nie należy do najłatwiejszych. Niektórzy twierdzą nawet, że to najtrudniejsze osiągnięcie w całym RuneScape.


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube