Powietrzne maszyny wchodzą do Crossout. Czyli rewolucja w rozgrywce!

Dodany przez guru 9 miesięcy temu
3 1647
Powietrzne maszyny wchodzą do Crossout. Czyli rewolucja w rozgrywce!

Crossout to postapokaliptyczny Action MMO, w którym tworzyliśmy unikalne maszyny i braliśmy udział w super dynamicznych bitwach PvP. Naziemnych bitwach PvP.

Ale to się zmieni z najbliższą aktualizacją “Podniebni Najeźdźcy”, która wprowadzi do zabawy pojazdy powietrzne. Rozgrywka w Crossout, która przez ostatnie lata wyglądała bardzo podobnie, teraz przejdzie na wyższy poziom różnorodności, dynamiczności… i funu (???).

Wszystko oczywiście okaże się w praniu. 

Samoloty opancerzone staną się integralną częścią Crossouta — podobnie jak teraz pojazdy opancerzone i lewiatany. Oznacza to, że w garażu pojawi się nowe miejsce, w którym będzie można przechowywać złożonego przez Ciebie powietrznego potwora

Mieszane bitwy pomiędzy pojazdami opancerzonymi i samolotami opancerzonymi będą dostępne w ramach oddzielnych misji opartych na już istniejących. Jednocześnie w grze pozostaną również stare tryby — dzięki temu nadal będzie można brać udział w bitwach wyłącznie naziemnych.

Aktualizacja ma się pojawić jeszcze w tym tygodniu. Na jutro planowany jest duży stream deweloperów, którzy zaprezentują nowy wymiar rozgrywki. 

Więcej TUTAJ.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube