Powitajcie STALCRAFT: X. "Nowy" MMOFPS, w którego bawi się teraz 25 tysięcy graczy

Dodany przez guru 8 dni temu
14 4825
Powitajcie STALCRAFT: X. "Nowy" MMOFPS, w którego bawi się teraz 25 tysięcy graczy

Mimo że STALCRAFT od samego początku był bardzo popularnym tytułem (dzisiaj pobito tam kolejny rekord – 25 tysięcy graczy online na Steamie), to jednak w Polsce jest to wciąż nieznana produkcja.

Może teraz to się zmieni, bo właśnie wczoraj STALCRAFT zmienił się w STALCRAFT X. To praktycznie nowa wersja gry, która zawiera diametralne zmiany zarówno w grafice, jak również w rozgrywce.

Nowe modele postaci, poprawione animacje, nowy system poruszania się, nowe lokalizacje (regiony) na północy świata, nowe poboczne historie oparte na frakcjach, rozszerzona zmienność generowania różnych przydatnych łupów w skrytkach i na mapie, wprowadzenie Kryjówek aka Housingu (Twoja własna jaskinia do odpoczynku i przygotowywania się do nowych rajdów), całkowicie przeprojektowane dźwięki w grze, kompletny balans umiejętności, poprawki do gospodarki, no i oczywiście wielki upgrade grafiki wraz z dynamicznym systemem pogody.

STALCRAFT ma teraz wspaniałe drzewa, piękne modele pojazdów, ładną wodę i nowy system oświetlenia.

I to nie wszystko! Nasi specjaliści opracowali również złożony system zmiany „Pogody”, dzięki czemu każdy dzień w Strefie nie był taki sam jak poprzedni. Teraz może padać deszcz w różnych miejscach o różnej sile, może tworzyć się gęsta lub lekka mgła, dni czyste mogą zostać zastąpione pochmurnym.

STALCRAFT to gra z gatunku MMOFPS z elementami Survival Horror . Łączy otwarty świat, RPG i dynamiczny element strzelanki. A wszystko osadzone w otwartym świecie Strefy Wykluczenia w Czarnobylu.

STALCRAFT: X jest darmowy. Zagracie TUTAJ.


14 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube