Powrót ArchePass w ArcheAge Unchained oraz ostatnie problemy

Dxphrm6vmaebckd

Gamigo w swoim ostatnim streamie poruszyło wiele tematów odnośnie ArcheAge Unchained. Powrót ArchePass, problemy z serwerami i gold sellerami były najbardziej interesujące.

Okazało się, że źródłem ostatnich lagów była instancja zwana “Ayanad Library”, gdzie gracze mogli wykonać szereg questów, aby zdobyć ekwipunek o nazwie "Ayanad Earring". Zapadła więc decyzja, żeby wyłączyć ją aż do czasu naprawienia problemu.

Zapowiedziany został również powrót ArchePass. Szczegóły nie są nam znane, a wiemy jedynie tyle że ma się on pojawić w tym tygodniu na PTS (serwer testowy jakby ktoś nie wiedział). Dla przypomnienia, jakiś czas temu przepustka została usunięta, wiele osób wyraziło swoje niezadowolenie i zdecydowano się na taki ruch.

Poruszono również temat gold sellerów. Wszyscy doskonale wiemy, że banowanie botów to walka z wiatrakami, no ale deweloperzy starają się, żeby szybko byli usuwani. Gamigo przy okazji wyjaśnia ostatnie zamieszanie z rankingiem odnośnie postaci, które nie znikały po banie. Jesteśmy uspokajani, że tak to działa i wszyscy otrzymali zasłużoną karę.

Powtórkę całości możecie sobie obejrzeć poniżej.

Watch [11-22] ArcheAge & ArcheAge: Unchained - Livestream from gamigogames on www.twitch.tv

Zobacz także

8 komentarzy