Pożeraczka Yagorath nową postacią w Paladins

Dodany przez PefriX ponad rok temu
1 1725

Hi-Rez nie zapomina o Paladins i nie porzuca tego tytułu tak, jak Realm Royale. Z tego powodu mam dla Was informacje o nowej postaci, którą będzie Pożeraczka Yagorath:

Wasze radości i nadzieje. Wasze lęki i wątpliwości. Wszystkie wasze nędzne konflikty. Zupełnie pozbawione znaczenia. Oto Yagorath, Pożeraczka. Jest tym, co pożre – w całości. Wszystko, co jeszcze nie jest nią, zostaje wchłonięte, a cała jej istota rozszerza się na wszechświat, karmiąc swój głód, którego nie da się zaspokoić. Była chwilowo osłabiona bezsilnymi działaniami pokonanej bogini, lecz teraz powraca, by położyć kres temu, co się zaczęło – jedyny koniec, jaki jest możliwy.

Pożeraczka Yagorath pełni rolę obrońcy. Jeśli chodzi o jej umiejętności:

[Główny tryb ataku – forma zakorzeniona]: Żrąca ślina - Pluje kwasem z Paszczy, zadając 48 obrażeń co 0,1 s. Trafienie ziemi powoduje powstanie kałuży kwasu trwającej 4 s. Ma zasięg 90 jednostek i może zostawić maks. 6 kałuż jednocześnie.

[Główny tryb ataku – forma mobilna]: Kwasowy ślad - Tocząc się, pozostawia za sobą 5 kałuż kwasu. Kałuże kwasu: każda kałuża zadaje 33 obrażenia co 0,25 s i spowalnia zaatakowanych wrogów o 15%.

[Alternatywny tryb ataku – forma zakorzeniona]: Przeszywające kolce - Co 0.15 s wystrzeliwuje Przeszywające kolce zadające 170 obrażeń przy trafieniu, które wkrótce potem wybuchają i zadają 50 obrażeń na małym obszarze. Trafienie wroga zaatakowanego Żrącą śliną zwiększa zadawane obrażenia ze wszystkich źródeł o 10% na 3 s. Ma maks. 8 ładunków.

[Alternatywny tryb ataku – forma mobilna]: Przyspieszenie - Rzucasz się do przodu na 4 s. Trafienie wroga zadaje mu 500 obrażeń i dodatkowo odrzuca go. Nie można przerwać.

[Zdolność 1 – forma zakorzeniona]: Stwardnienie - Kulisz się na 4 s, zwiększając redukcję obrażeń podstawowych o 25%. Po zakończeniu zdolności zadajesz wrogom obrażenia w promieniu 25 jedn. w wysokości zależnej od czasu trwania zdolności. Obrażenia bazowe wynoszą 300, a maks. – 1100. Podczas trwania tej zdolności nie można cię ogłuszyć. Ponowna aktywacja przerywa zdolność.

[Zdolność 1 – forma mobilna]: Pierwotne widzenie - Emituje serię 5 impulsów, które na krótko ujawniają przed tobą i sojusznikami wrogów w promieniu 150 jedn.

[Zdolność 2]: Zmiana formy - Przechodzisz pomiędzy formami zakorzenioną i mobilną, zyskując dostęp do nowego zestawu zdolności. W formie zakorzenionej nie możesz się poruszać. Okaleczenie nie zapobiega Zmianie formy.

[Arcyzdolność]: Pożarcie - Obierasz wroga i zaczynasz go ku sobie przyciągać, zastępując swoje bieżące zdrowie nową pulą w wysokości 4000 PZ. Twój cel jest odporny na obrażenia i Kontrolę tłumu i nie może się poruszać w czasie trwania tego procesu, ale może atakować cię swoją bronią. Jeśli twoje zdrowie ulegnie wyczerpaniu, zanim cel zostanie pożarty, porzucasz swój cel; w przeciwnym razie cel zostaje wyeliminowany. Można użyć wyłącznie w formie zakorzenionej.


Poza Pożeraczką do Paladins trafi również nowy bilet sezonu, czyli przepustka pełna łakoci do zdobycia oraz zreworkowana mapa Timber Mill. Hi-Rez poinformowało również, że Calamity będzie motywem przewodnim czwartego sezonu rozgrywek. Mamy otrzymać więcej postaci, częstsze aktualizacje, limitowane czasowo wydarzenia i ogólnie ma być lepiej. Pożyjemy, zobaczymy.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube