Prawdziwa gra MMOFPS. PlanetSide 2 dostaje dziś ogromny dodatek!

Dodany przez guru ponad 4 lata temu
6 5170
Prawdziwa gra MMOFPS. PlanetSide 2 dostaje dziś ogromny dodatek!

PlanetSide 2 to jedyny prawdziwy MMOFPS na świecie. Żaden inny „shooter online” nie może się równać z dziełem Daybreak Game Company.  

Z kolei „Escalation” (czyli po prostu „Eskalacja”) to jedna z największych aktualizacji w historii gry największa aktualizacja w historii gry. Jej premiera była już przekładana dwukrotnie, co tylko dowodzi jej niesamowitego potencjału. 

Dodajcie to do siebie (prawdziwy MMOFPS + największa aktualizacja), a wyjdzie nam prawdziwe kombo:)


Największymi nowościami tego dodatku są: 

  • Outfit Wars
  • Sanktuarium
  • Bastiony (wielkie statki)
  • Zasoby Wojenne
  • Nowe waluty

O "Escalatio"n pisaliśmy już miesiąc temu. Oto fragment tamtego newsa: 

Każdy Outfit będzie miał dostęp do własnego Bastionu, którego przywołamy do walki, kiedy ten uzupełni paliwo oraz amunicję.

Bastion Fleet Carrier będzie mógł ranić wrogów z dalekiej odległości, ale posłuży również za powietrzny transport dla naszych Outfitów. Pozbycie się takiego kolosa z niebios będzie wymagało sporej koordynacji. Do tego będzie można przywołać tytułowe „planetside”, będące sporym zagrożeniem! Spokojnie, Bastion Fleet Carrier będą również ograniczone – aktywowanie statku również nie będzie łatwe, a do tego każde imperium będzie mogło mieć tylko jedną, taką machinę aktywną w danym momencie.

War Assets z kolei to nowe narzędzie dla Outfits, koncentrujące się na strategicznych aspektach zabawy. Przejmując bazy zbieramy surowce potrzebne do ich utworzenia. Warto będzie się starać, bowiem użycie jednego z War Assets może odwrócić bieg bitwy – specjalna tarcza, blokująca pociski, zrzut pojazdów, czy Orbital Strike.

Warto też wspomnieć, że europejskie serwery przechodzą dzisiaj do nowej bazy danych, co powinno jeszcze bardziej zwiększyć płynność rozgrywki. 

W PlanetSide 2 zagracie TUTAJ lub TUTAJ (Steam). 


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube