Prawie połowa z was na pewno zagra w Lost Ark Online

Dodany przez guru ponad rok temu
6 6002
Prawie połowa z was na pewno zagra w Lost Ark Online

Po wielu latach oczekiwania (trzech - jeśli liczyć czas od południowokoreańskiej premiery, osiem – jeśli liczyć od zapowiedzi gry) Lost Ark Online wreszcie zadebiutuje na terenie Europy oraz Ameryki Północnej.

Nadal macie “chrapkę” na ten tytuł?

Chyba tak. 41% ankietowanych potwierdziło, że na 100% wypróbuje anglojęzyczną wersję tego MMORPG. Mało? Dużo? Chyba dużo. Nasi użytkownicy są bardzo wybredni, jeśli chodzi o nowe tytuły Massively Multiplayer Online, a ponad 40-procentowy wynik można uznać za sukces. Szczególnie że jest on dużo wyższy niż w przypadku podobnej ankiety z Elyon oraz Swords of Legends Online.

24% nie zdecydowało jeszcze w sprawie gry. Najprawdopodobniej są to osoby, które nie miały okazji sprawdzić Lost Arka na żywo (w Korei Południowej lub Rosji) i które czekają na swoją szansę w Closed Becie lub Open Becie.

Z kolei 35% ankietowanych przyznało się, że Lost Ark Online mają w pupie nie leży w ich zainteresowaniach i nie zamierzają nawet pobierać klienta. Ich prawo. Lost Ark – ze swoją hack’n’slashową walką, izometrycznym widokiem oraz ogólnym efekciarstwem – nie każdemu musi się podobać. Są gusta i guściki.

Dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej ankiety. 


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube