Pre-Patch do Wrath of the Lich King Classic rusza w tym miesiącu!

Dodany przez PefriX ponad rok temu
1 1979
Pre-Patch  do Wrath of the Lich King Classic rusza w tym miesiącu!

Ostrze Mrozu jest głodne czy coś takiego. Znaczy Blizzard wreszcie poinformował, kiedy rusza pre-patch do „najnowszego” dodatku do World of Warcraft Classic. Samo rozszerzenie, Wrath of the Lich King Classic, rusza 26 września, a poprzedzająca go aktualizacja, która wprowadzi wszystkich do nowej przygody, ruszy 30 sierpnia. Otrzymamy zatem niecały miesiąc czasu na przygotowanie się do podboju Northrend. Czego spodziewać się po pre-patchu?

Pre-patch do Wrath of the Lich King Classic wprowadzi pierwszą klasę heroiczną, Death Knighta,a także doda Inskrypcję, jako profesję. Odegra ona sporą rolę w rozszerzeniu, bowiem odpowiadać będzie za nowy system glyphów. Poza tym plaga postanowi dać o sobie znać, dzięki czemu obrońcy Azeroth będą mogli zmierzyć się z atakiem nieumarłych. To wyjątkowe wydarzenie w którym warto uczestniczyć.

W trakcie trwania pre-patcha obowiązywać będzie 50% bonus do zdobywanych punktów doświadczenia o nazwie Joyous Journeys. Buff dostępny będzie również na nowych serwerach „fresh” do Wrath of the Lich King Classic, które pojawią się 30 sierpnia. Jak kiedyś wspominałem, przez początkowe tygodnie ich działania, nie będzie można transferować na nie postaci, więc każdy gra od zera na równych zasadach.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że 6 października na serwerach Wrath of the Lich King Classic ruszą rajdy: Naxxramas, The Eye of Eternity oraz The Obsidian Sanctum. Na brak atrakcji zatem nikt nie powinien narzekać. A przynajmniej przez kilka pierwszych tygodni trwania bodaj najlepszego rozszerzenia w historii World of Warcraft. I nie, Blizzard nie przywrócił (póki co!) Random Dungeon Findera.

Wrath of the Lich King Classic będzie ogrywany?


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube