Premiera nowego hack'n'slasha MMORPG. Champions of Titan, czyli "kosmiczne Diablo 3"

Champs

Nie da się opowiedzieć o Champions of Titan bez krótkiej podróży w przeszłość. 

Otóż Champions of Titan to tak naprawdę Wild Buster: Heroes of Titan. Hack’n’slashowy MMOA(ction)RPG, który pod koniec ubiegłego roku wystartował na Steamie. Niestety od samego początku radził sobie fatalnie. Liczba aktywnych graczy nie przekraczała tysiąca osób, jednak najgorsza była późniejsza afera związana z szefem Insel Games, który „pouczył” swoich pracowników, żeby kupili Wild Buster, a potem napisali pozytywną recenzję. Valve odkryło manipulację i usunęło grę ze swojej platformy. To był właśnie początek końca Wild Buster w takiej formie. 

Zdecydowano się więc sprzedać prawa do firmy IDC Games, która zmieniła nie tylko tytuł gry (z Wild Buster na Champions of Titan), ale również model biznesowy (z Buy2Play na Free2Play). 

Tak oto dochodzimy do dnia dzisiejszego, gdzie Champions of Titan drugi raz debiutuje na rynku (be wipe!). Ale już jako w pełni darmowy produkt!

Sama gra jest nazywana „futurystycznym Diablo 3”. Naszym głównym zadaniem jest zabijanie kosmicznego ustrojstwa, które zagraża światu. 

Dodatkowym smaczkiem w Champions of Titan aka Wild Buster jest obecność kilku kultowych postaci m.in. Serious Sama.

Zagracie TUTAJ (Steam) lub TUTAJ (oficjalna witryna).

Zobacz także

15 komentarzy

Wyszukiwarka

Najnowsze video

Forum dyskusyjne

Dodaj nas

Ankieta

Na jakim modelu powinna działać nasza wersja Lost Ark Online?

Wyniki

Obrazek dnia

Eso

Kalendarz