Premiera nowego zwiastuna filmu Christophera Nolana odbyła się w Fortnite

Fortnite party royale main 1280x720

Można narzekać na Epic Games, Epic Games Store oraz Fortnite, ale ja jestem autentycznie pod wrażeniem tego, co się dzieje. Z jednej strony na ich platformie cyfrowej rozdawane są ostatnio całkiem kuszące produkcje, a z drugiej w ich battle royale’u prawdziwe szaleństwo – koncerty gwiazd, a teraz premiera zwiastuna nowego filmu Christophera Nolana!

„Obejrzyjcie na żywo na Ekranie Głównym Królewskiej Imprezy światową premierę nowego zwiastuna filmu TENET, nadchodzącego filmu uznanego reżysera Christophera Nolana. W rolach głównych John David Washington i Robert Pattinson.

Pierwszy pokaz zwiastuna odbędzie się w Fortnite 22 maja, o godz. 2:00 czasu polskiego. Zwiastun będzie transmitowany o pełnych godzinach, aż do 23 maja, godz. 2:00 czasu polskiego. Zajrzyjcie tutaj, by poznać terminy w różnych regionach.”

Mało? No to Geoff Keighley ujawnił, że w ciągu kilku nadchodzących miesięcy wyświetli kultowy, pełnometrażowy film Christophera Nolana na Dużym Ekranie na Królewskiej Imprezie. Szczegóły dotyczące daty i tytułu podane zostaną niedługo.

Fortnite zaczyna wytyczać nowe standardy, jeśli chodzi o popkulturowe przenikanie się różnych mediów. Nie potrafię jedynie określić, czy to dobrze dla nas, graczy, czy też odwrotnie – skończy się na czymś zupełnie niepotrzebnym, co „popsuje gry” (powyższe wydarzenie można przecież traktować jak REKLAMĘ filmu). Czas pokaże, ale przyznaję, że obserwuje się to niezwykle przyjemnie.

Poniżej znajdziecie grudniową zapowiedź filmu, a pod nią najnowszą, prosto z Fortnite.

Zobacz także

8 komentarzy