Premium do Skyforge, tweetowanie w Warface i prezenty do Conqueror’s Blade!

Dodany przez PefriX około 3 lata temu
1 1682
Premium do Skyforge, tweetowanie w Warface i prezenty do Conqueror’s Blade!

My.Games obchodzi urodziny, dlatego rosyjski wydawca i twórca gier postanowił rozdać prezenty. Możecie znać go pod różnymi nazwami – My.com, Mail.ru i pewnie znalazłoby się kilka innych. Niemniej to właśnie ta najnowsza nazwa, My.Games, obchodzi urodziny, więc pora na świętowanie.

Ktoś chce bronie „Great Gatsby” w Warface? Jeśli tak to musi retweetować tego posta do 31 maja, a wtedy weźmie udział w losowaniu wspomnianych broni. Przewidziano pięć paczek, więc powodzenia.

Wolicie Skyforge? Wtedy wpisujecie kod MYGAMESANNIVERSARYSKYFORGE na platformie dewelopera. Otrzymacie dzięki niemu kod premium na siedem dni. Macie czas na wykorzystanie kodu do 4 czerwca, więc nie zwlekajcie.

No i na koniec został Conqueror’s Blade, któremu ostatnio ruszyła machina marketingowa. Wszędzie są streamy z tej gry, nawet rodzimi influencerzy ją prezentują, więc ewidentnie coś jest na rzeczy. My.Games również postanawia rozpieścić swoją społeczność. Przyjmijcie Anniversary Gift, które da Wam trzy dni konta premium oraz „bombastic bundle of 5 Bombettes”. Czas macie do 31 maja, więc bierta póki ciepłe i wybuchowe.

No i na koniec – wszystkiego najlepszego My.Games z powodu nowej nazwy!


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube