Prezenty i konto Premium dla każdego w Tree of Savior

Dodany przez guru ponad 4 lata temu
3 3633
Prezenty i konto Premium dla każdego w Tree of Savior

Ale ten czas szybko mija. Wydawać by się mogło, że premiera Tree of Savior miała miejsce dopiero wczoraj, a od tamtego „magicznego” momentu minęły już dwa lata. Dokładnie dwa lata. 

Z tej właśnie okazji IMC Games (producenci i wydawcy ToS na świecie) przygotowali fajne prezenty. Nie trzeba nic kupować, nie trzeba robić questów, nie trzeba brać udziału w rocznicowych eventach. 

„Second Anniversary Pack”, bo o nim mowa, wystarczy odebrać na steamowej stronie (klikacie „Pobierz”), a potem zalogować się do gry. 

Paczka zawiera wirtualne pieniążki, Warp Scrolle, Atribute Poinsty, miksturki do życia, miksturki do movement speeda (itd.), a do tego chyba najważniejszą rzeczy, czyli 15-dniowego Tokena, dzięki któremu przez dwa tygodnie będziemy się cieszyć bonusami konta Premium. 

Tree of Savior to duchowy następca Ragnarok Online. Tego samego Ragnaroka, który z powodu zmiany prawa w danych osobowych nie będzie już dostępny na terenie Europy. Zostanie nam zabawa na prywatnych serwerach lub Tree of Savior właśnie. 


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube