Primordials: Battle of Gods, czyli 1vs1 „tug-of-war” MOBA, za darmo na Steam!

Pamiętacie Primordials: Battle of Gods? Jeśli nie, to nie ma problemu, bowiem na naszym portalu był tylko jeden news o tej grze i to jeszcze, gdy miała inny tytuł. Początkowo projekt debiutował w Early Accessie, jako Primordials of Amyrion, a teraz jest już dostępny za darmo na Steamie. Co to w ogóle za gra?

„Projekt określany jest przez deweloperów, jako „tug-of-war MOBA”. Cytowane przeciąganie liny polegać ma na tym, że w zabawie bierze udział tylko dwójka, rywalizujących ze sobą graczy, walczących na jednej linii, na której znajdziemy wieże oraz maszerujące miniony. Będziemy ulepszali nasze armie, jak i swoich bohaterów, czy umocnienia, a wszystko po to, aby wygrać potyczkę. Istotna ma być nie tylko walka, ale również zarządzanie zasobami.”

Produkcja jest już dostępna na Steamie za darmo. Skad zmiana modelu biznesowego? Deweloper chce, aby ich tytuł był przystępny dla jak największego grona graczy. W Item Shopie nie znajdziemy żadnych przedmiotów dających przewagę, a jedynie kosmetyczne bzdurki. Nie będzie ponoć również żadnych elementów Pay-to-Win.

Zagrać możecie na Steamie, ale również na Epic Games Store.

Zobacz także

1 komentarzy